Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nyáron dolgozom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nyáron dolgozom, hogy lehet így csajozni?

Figyelt kérdés
Az egész nyár úgy telik el, hogy nonstop dolgozom (természetesen a pénzt az ellátásomra kell költenem), és nem tudok így ismerkedni lányokkal, pedig nagyon vágyom rá... Bulikban nem vagyok jó az ismerkedésben, táncolni se tudok, haverok nincsenek... Mit tehetek, hogy legyen így barátnőm még a nyáron?

2015. júl. 12. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Net?
2015. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Én 16 éves koromtól egész évben dolgoztam (éjszakénként raktam vagont) mégis a suli mellett is mindig volt csajom. Ez tehát nem lehet akadály, inkább csak ürügy.
2015. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
budapest pride-ra kimehettél volna ;)
2015. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ha dolgozol ne a 4 fal között üldögélj csak. Járj jobbra-balra és egyszer csak lesz vki akit mikor meglátsz 3 napig keresed Face-n mert kell neked aztán vhogy összehoz benneteket az élet. Kb ez a recept :)
2015. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy 25 éves vagyok, tehát sulis társaságom az már 7 éve nincs, és bulizós haverjaim sincsenek, akikkel együtt mehetnék. Barátnőm még nem volt, tehát tapasztalatlan vagyok. Próbálok csajozni, de nincs önbizalmam, hogy megszólítsam a lányokat, stb. De mégis szeretnék barátnőt, mert szükségem van rá.
2015. júl. 12. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Munkahely?
2015. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy háznál kertészkedem rendszeresen, tehát egyedül vagyok egész nap.

Facebookon szoktam ismerkedni amúgy, de a normális lányok szerint gáz, élőben kellene megszólítani azt, aki tetszik... De úgy meg szintén leráznak, meg elküldenek. Tehát reménytelen...

2015. júl. 12. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig próbálkozni kell, akár utcán, út közben.
2015. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, csak én 24 éves vagyok. De ugyanúgy nem volt még soha barátnőm, önbizalom hiányos vagyok, és gyakorlatilag egy haverom van csak akivel találkozgatok, de vele is csak úgy nagyjából havonta egyszer, megiszunk két sört olyankor valahol és dumálunk. Amúgy ő is ilyen :)

Viszont ahogy előttem is írták, ha már egész nyáron dolgozni kényszerülsz akkor a munkahely lenne a legkedvezőbb ilyenkor. Úgyis ott kell lenned, miért nem használhatnád fel ezt a lehetőséget a csajozásra?

Szerintem a te helyzetedben az lenne a legmegfelelőbb.

A disco-t ha lenne időd sem ajánlanám, nem az való nekünk kezdőknek.

Bár te kitartóbb vagy nálam, én már néhány éve letettem róla, hogy valaha is legyen barátnőm, eddig sem sikerült soha, így valószínűleg ezután sem fog.

Egyszerűen már messziről látják rajtam, hogy nem vagyok magabiztos, és önbizalom hiányos vagyok.

Sajnos mérgeztem magamat a reménnyel, hogy talán lesz egyszer barátnőm, így feladtam.

Elkezdtem egy ideje fejben felkészíteni magamat, hogy egyedül fogok meghalni, hát mit mondjak, az elején futkosott a hátamon a hideg még csak a gondolattól is, de most már közel sem olyan szörnyű ez azért.

Neked viszont nagyon sok sikert kívánok!

2015. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!