Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakitanátok vele a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom kijelentette, hogy kimegy kulfoldre augusztusban. De azt mondta lehet meggondolja magát...

3honapra menne elsőnek de azt mondta, hogy szerinte vissza fog menni sokkal több időre

És meg sem említette, hogy menjünk együtt

Pedig nekem is ez volt a tervem hogy megyek de én miatta maradtam Magyarországon...

Szeretem, de félek talál valakit és elhagy örökre...



#külföld #Szakítás. Szerelem
2015. júl. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy gyoker vagy mar bocs....
2015. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elhagy...na bumm majd lesz másik :D
2015. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a barátodat ismerned kellene, h mennyire megbízható személy, és annak függvényében dönteni, h mit csinálsz. :) Lehet, h először csinál neked helyet, majd visz téged is. :)
2015. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1/1azért lennék gyökér mert itt maradtam miatta, mert mikor kérdeztem, hogy jönne e azt mondta nem tydna itthagyni mindent ezer maradtam én is

De gyökér vagyok

2/2 lehet másik de nem kell nekem ő az igazi senki nem ilyen tökéletes de még sem az :) soha nem találkoztam még olyan emberrel mint ő


3/3 köszönöm a válaszod, megnyugtattál remélem így lesz :)

2015. júl. 14. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!