Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ha 'odalent' gyantazom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha 'odalent' gyantazom vagy epilalom, akkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsosorban lanyokhoz szol a kerdesem.


Ti, akik gyantazzatok vagy epilaljatok a puncitokat es hozza szoktok a fajdalomhoz, nem lesz erzeketlenebb a terulet akkor is, amikor a parotok kenyeztet? Kicsit tartok ettol.


Koszonom a valaszokat! :)


18l


2015. júl. 13. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Kérlek mondd, hogy még szűz vagy... A csikló meg a hüvely az, amit kényeztet az ember, ott pedig remélhetőleg nem vagy szőrös... Így nyilván nem leszel kevésbé érzékeny sem. A többi részen pedig, ahol jól esik a simogatás, puszi, szintén nem leszel érzéketlen. A lábadon is érzed, ha valaki megsimogatja, nem?
2015. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Már miért lenne érzéketlenebb??!! Semmi köze a kettônek egymáshoz.
2015. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Magat a szemeremdombot is kenyezteti az ember, nem csak a huvelyt meg a csiklot...

Nem kell rogton bunkozni, csak egy kerdes volt.

2015. júl. 13. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, eléggé fáj, de kibírható. Jobb nem lesz. És nem lett tőle kevésbé érzékeny sehol.
2015. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem látom a barátnőmön, hogy kevéssé volna érzékeny - mondjuk nincs viszonyítási alapom, mert szerintem világ életében epilált.
2015. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!