Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul titokban a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul titokban a volt barátom? És a mellemhez is mindig hozzáér.

Figyelt kérdés
Ha egyszer vége, akkor vége. Minek csinálja ezt, ha amúgy is ő szakított.
2015. júl. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha vége, akkor miért vagytok együtt? másképpen nem érhet a melledhez, csak ha 5 centire vagytok egymástól.
2015. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a melledhez is hozzáér....az hogy van h titokban bámul de a melledhez hozzáér? :)


Egyébként azért nem érti meg h vége mert engeded neki h tegye amit tesz. Valószínűleg még mindig megmerevedik neki ha anyu tejcsárdáira gondol.

2015. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2015. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzáér...akkor miért nem adsz neki pofont? Talán úgy észrevenné hogy "vége".
2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy engem néz. Buszról, messziről, az utcán. Azt hiszi, hogy nem veszem észre és amikor ránézek, direkt elkapja hirtelen a fejét.

A melles részhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy már rászóltam többször is. Mióta vége lett, azóta én nem keresem őt, viszont ő előfordul, hogy odajön hozzám, és olyan mindig bámulja/hozzáér a mellemhez.

2015. júl. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!