Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem szeretnek csetelni, vagy csak 1 lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval, de rajtam kívül nem hiszem, hogy online beszélgetne mással, de attól még van sok barátja. A fiúk nem szeretnek csetelni? 20 körüliek
2015. júl. 14. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
De
2015. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom milyen b.fast fogtál ki. Szeretünk lánnyal csetelni, főleg olyannal, akinek vannak önálló és érdekes gondolatai.

21F

2015. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
velem úgy tűnik szeret, úgy értettem, hogy rajtam kívül szerintem mással nem nagyon beszélhet online.
2015. júl. 14. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiúk többsége nem túl beszédes.
2015. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy nem vagyunk beszédesek. Épp csak jobbnak látjuk a személyes bszélgetéseket, találkákat. A virtualitásnak hosszú távon semmi értelme.
2015. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából több példa van arra hogy a csajok/nők kevésbé beszédesebbek. Valamiért imádják az egyszavas válaszaikat, amivel szerintem nem egy embernél cseszik le a biztosítékot.

De ez csak saját tapasztalat.

A fiúk a csetelésnél jobban odafigyelnek a normális fogalmazásra mert elméletileg (gyakorlatilag is) nekik kellene éltetni a beszélgetést, legalábbis eleinte.

Én legalábbis így tapasztalom. De mivel sokan vagyunk nem lehet általánosítani. Minden ember máshogy gondolja.

2015. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hatos véleményét osztom
2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy fiú akivel beszélek, nagyon jókat charterünk érdekes és értékes dolgokról, soha nem egy szóval válaszolok és figyelek, hogy minden mondatomban legyen valami tartalom, nem vagyok csúnya sem, mégis játszadozik velem, mikor tudja, hogy többet akarok... ilyen az élet.
2015. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Mi legalább 6 lánnyal beszélgetünk egyszerre, szimultán.

Amúgy miből gondolod, hogy mással nem beszélHET ?

25/F

2015. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy szerintem nem, de attól még ki tudja. Amúgy abból gondolom, hogy ritkán online, ha meg igen, mindig velem beszél, megnézi azonnal és vissza is ír, de ki tudja.
2015. júl. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!