Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a férfiaknak, ha nyáron csak melltartó nélkül szeretek lenni otthon?

Figyelt kérdés
poló,trikó van rajtam persze
2015. júl. 15. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ó hát ennél jobb nem is lehetne.:D Barátnőm is ilyen,xD
2015. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel együtt élsz aki teszem azt a párod, szerintem annak örülne ha semmilyen ruha nem lenne rajtad. Nem tudom, hogy jutott eszedbe, hogy zavaró lehet ez.
2015. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
én télen nyáron melltartó nélkül vagyok otthon.
2015. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát a barátnőm nem zavar, de pl a nővére/anyja ágaskodó mellbimbója már lehet kellemetlen lenne...hiába nem nézem attól kényelmetlenül érzem magam...


22F

2015. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
A világ leghülyébb ötlete a melltartó, komolyan mondom! Jó, nyilván akinek nagyon csúnyák, vagy nagyon lógnak (nem fikázom őket, mert nem tehetnek róla), azoknak esztétikai okból illene felvenni (aki csúnya, az is sminkeli magát, aki gizda, az gyúrni kezd, tehát tesz ellenük stb.), de elnézve a nőket, 70-80%-uknak tűrhető szépségűek a melleik. Amikor utcán melltartó nélkül sétál egy nő, s netán még a mellbimbók formája is látszik, az nagyon-nagyon kellemes látvány.
2015. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthon nem gond, de azért ha kimegyünk vegyen fel melltartót.
2015. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik neki hogy otthon kényelmesen szereted érezni magad, adjál rá egy melltartót felkeléstől lefekvésig, és akkor majd megváltozik a véleménye.
2016. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!