Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz vagyok?

Figyelt kérdés

Egesz nyaron itthon vagyok, neha segitek anyaeknak a fozesben es a kerti munkaban. A kulsomet elhanyagolom (=nem sminkelem magam, csak hajat mosok es lezuhanyzok, kenyelmes cuccban vagyok) nem talalkozom a barataimmal, mert rajottem, hogy nincsenek, nem is akarok nagyon. (ez mondjuk nem tul jo hozzaallas). Tanulgatok nyelveket, szamolok, mert a matek az nem megy, sportolgatok, de azt is csak itthon. Konyveket, filmeket, sorozatokat nezek. Neha szerencsejatekozom (kaparos sorsjegy max.)


Tiszta szivembol orulok, hogy nincs baratom 22 evesen, es jo sokaig nem is szeretnek. Rossz uton vagyok szerintetek?


2015. júl. 15. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a te életed a te döntéseid...ha később megbánod a most elmulasztott éveket az is a te hibád lesz...

ha neked most így jó akkor hajrá csináld :)


22F

2015. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
* Multkor lattam a tonal gyonyoruszep lanyokat es rajottem nincs kedvem versenybeszallni veluk. Atlagot, ha megutom kulsore, de az sem biztos. Nincs jo velemenyem a szerelemrol, amiket tapasztalok a kornyezetemben is, undormany. Megtartom a tavolsagot mindenkivel. Nem akarok emberekkel veszodni.
2015. júl. 15. 16:01
 3/20 anonim ***** válasza:

a szerelem egy lila köd ami elvakít...

nem is a szerelem a lényege a kapcsolatnak, sokkal többről szól...

a barátok is nagyon fontosak az ember életében, de lehet barátok nélkül is élni...

ha neked így jó élj így :)

2015. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

ha nincs belőlük hasznod a emberekből kerüld el őket :D

nekem tetszik hogy hiába gáz,te így éled az életed.Ez jó!


másokba semmi vér nincs,benned legyen annyi hogy fuckot mutatsz a világnak ha így tartja kedved.


a szerencsejáték: a kaparós sorsjegy az bőven kezdő és ártalmatlan szint,de simán gépezhetnél is ki mondja hogy ne?



és minek neked barát ha elvagy? te nőként nem is kattogsz annyira a dugásért mint egy pasi így még jöttmenteket,ismerősöket sem kell szexkapcsolatra összeszedned hogy legyen kin csillapodni

2015. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
most itt vársz bizonyosságot a szemléletedre?
2015. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Gáz,mert te azért tespedsz otthon,mert rondának érzed magad.Mondjuk ha én is ronda lettem volna 22 évesen,én se mentem volna ki az utcára.
2015. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz, de ez hosszú távon nem vezet jóra, nem jó ennyire bezárkózni. 17 évesen átmentem estire, hogy több időm legyen, aztán szép lassan leépült kb minden emberi kapcsolatom(néhány barátnőm ugyan volt az évek alatt(24 vagyok), de a haverok teljesen eltűntek), most már ott tartok, hogy nem merek emberek közé menni, teljesen elszoktam tőlük. Régen sem szerettem őket, úgyhogy eleinte ez kifejezetten jó volt, de most már egyenesen szar.
2015. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Az emberektol nem kell felni pedig, csak nem szabad bennuk megbizni.:)
2015. júl. 15. 16:27
 9/20 A kérdező kommentje:
#6 Elkaptad a lenyeget! A szep emberek el sem tudjak persze kepzelni milyen atok ez...
2015. júl. 15. 16:28
 10/20 A kérdező kommentje:
#4 Szimpi vagy, talan haverok is lehetnenk, de ennek inkabb nem teszlek ki. :DD
2015. júl. 15. 16:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!