Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, valaki tett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valaki tett már hidegre innen srácot, úgy, hogy előtte sok privát üzenetet váltottatok egymással?

Figyelt kérdés

Egy-két hete beszélgetek itt egy sráccal, és szinte hihetetlen volt számomra, hogy még nem kért tőlem Facebook profil linket, vagy Skype nevet. Tegnap jutottunk el oda, hogy küldtünk magunkról képet egymásnak. Eddig arctalanul fantáziáltam is már róla, és tök szimpatikus volt, de... Nem jön be, mint pasi. Amúgy dumálni vele tök jó. De ennél több nincs részemről. Ezt így kedvesen hogy lehet beadagolni úgy egy fiúnak, hogy ne bántsam meg? Meg persze nem akarom nyíltan kimondani ezt neki, mert így is bunkónak érzem magam, és tudom, is, hogy az vagyok most.

Savazást nem kérek. Inkább tanácsokkal lássatok el.


2015. júl. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem mind1 a módszer. mert vagy volt már része ebben a fiúnak. vagy úgyis szoknia kel ha neten beszélget.

/f

2015. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább mondd el neki, én ugyanígy voltam egy lánnyal, csak mi bejöttünk egymásnak, képet is küldtünk, viszont egyszerűen csak lelépett... azóta sem tudom mi volt a baja

ha gondolod privátban mondok részleteket...

2015. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ha elmondom neki, akkor nem fogunk dumálni.

De ez mondjuk az ő hibája is. "Kicsit" idősebb is, mint amit nekem mondott. Így persze, hogy úgy képzelem már el alapból, ahogyan kinéz.

2015. júl. 15. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

jó de később egyre nehezebb lesz elmondani neki, szerintem inkább ne hitegesd

mindkettőtöknek jobb lesz

2015. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan a kifejezésekkel, te. A hidegre tesz azt jelenti, hogy megöl. Amire te gondolsz, az a lapátra tesz. :-) Nem mindegy...
2015. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felénk használják ezt. Gondolom a "jegelés" kifejezés miatt. :D
2015. júl. 15. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam más értelmezésben, hidegre tesz, jégre tesz az a megöl, és a hivatalos szleng szótár szerint is. Filmekben is így használják. :-) Mivel a halállal kihűl a test, gondolom, innen ered. :-)
2015. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!