Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem próbálkozik be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkozik be nálam egy pasi sem?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem keresek férfit magamnak, mert van barátom (függetlenül attól, hogy már inkább kilépnék ebből a kapcsolatból...) de ez most más téma.


Sokszor megyek egyedül a városban, parkban pl. kutyával, de eddig még soha nem kezdeményezett nálam senki.

Szépnek tartanak, ízlésesen öltözködöm, adok magamra, vékony vagyok (sportos kicsit).

Látom, hogy megnéznek, de valamiért nem jöttek még oda hozzám.


Más akkor hol ismerkedik?


2015. júl. 15. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy egy harci Rotid van?
2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem harci kutyám van :)


Pici aranyos :)

2015. júl. 15. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem jók a kutyás nők, mert az náluk a pót-gyerek és egy férfi mindig is csak második lesz...
2015. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy flegma vagy , vagy dámaként viselkedsz, amúgy meg van párod, ne agyalj ezen...
2015. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
"Szépnek tartanak", itt a probléma. Én még nem hallottam olyanról hogy valaki amikor megkérdezte ismerősi körét, családját hogy ne tartották volna szépnek.
2015. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erika, ha te vagy, írj nekem bátran! :)


Valószínűleg "túl jó" vagy, és inkább nem próbálkoznak nálad, mert félnek a visszautasítástól, >>> Nem akarnak beégni. A másik gondolat meg: Egy ilyen lány velem szóba se állna.

2015. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Erika. :D


Amúgy nem kérdeztem, maguktól mondják. :)

2015. júl. 15. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz pasit,mert van, minek próbálkozzanak?
2015. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én is sokat sétálok egyedül, amióta nincs mellettem nő, főleg esténként munka után, de azért nem szólítanék le senki, vad idegenként leszólítani valakit azért elég fura. Persze a társkeresőkön is ismeretlenek vannak, de azért az utcán vhogy furcsa lenne. Néha én is elképzelem, de ahhoz nagyon természetesnek kell lennie a helyzetnek, hogy oldott párbeszéd jöjjön ki belőle. Még eddig csak filmekben láttam ilyet. 36/F
2015. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!