Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen önbizalmam a férfi előtt aki számomra a leghelyesebb mikor magamat csùnya arcù nőnek látom?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldöntenj hogy nem tetszek neki, vagy "kényelmes". Kezdetben nagyon kedveskedett nem ismertem azt hittem ilyen rá kellett jönnöm h egy férfi csak akkor ilyen ha akar vmit. Majd rányomult egy nő később egy másik egyikkel se lett kapcsolata, de akkoriban átnézett rajtam. Viszont akkor tudta meg hogy tetszem neki egy haverjától sztem elhitte...azt gondoltam h azért "bunkó" mert nem kellek neki sőt egy ismerősömnek mondta is h direkt ilyen h ne reménykedjek. Mostanába viszont kedves és ha kedves megjegyzést teszek ugy érzem egy lépést közelít persze ha én nem közeledek ùjra eltávolodik, nem értem sokszor ugy érzem ha flörtölnék benne lenne, de ezek után már félek h lejáratom magam.

25/N


2015. júl. 16. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
*eldönteni
2015. júl. 16. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Önbizalmat csak akkor érezhetsz (ami ebben a helyzetben nagyon fontos), ha rendszeresen jársz kozmetikushoz, amely nem is lenne drága amúgy. Ezt egy nő meg kellene magának engedje.

Minimum olyan kezelések ajánlottak, mint a szemöldök rendbehozáza és arcmasszázs. Ha bőrproblémáid vannak, azokat is lehet kezelni. Mást nem tudok elképzelni, hogy mitől lehet csúnya egy arc :)

2015. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba
2015. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt momndta valakinek ne reménykedj, akkor esélytelen. Ha mégis akar valamit mert meggondolná magát (ami nem valószínű), akkor neki kell kezdeményeznie. Olyan szekér után ne fuss, ami em vesz fel, vsz.nem jössz be neki. De egyáltalán nem biztos, hogy az arcod miatt, amit te csúnyának tartasz.
2015. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja nincs bőrhibám, és a szemöldököm is rendezett, szakkállas/bajszos se vagyok :D csak nem vmi pisze az orrom, banyának azért nem érzem magam de oldalról sztem csùnya a fejem tőle..műtétre se pénzem sincs meg igazából műanyag se akarok lenni.

Hagynám én csak sokszor ugy érzem h kedvel, vagyis ez biztos csak lehet mint nő nem kellek neki, de akkor meg azt nem értem mikor megismert (ennek már egy éve) mit ugrált körülöttem mint egy "bakkecske" sose kértem magától segített mindenben.

2015. júl. 16. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
emberi jóindulatról és kedvességről hallottál már? miért hiszi mindig minden ember azt, hogy ha egy ellenkező nemű ember kedves, segítőkész, udvarias stb. vele, akkor tetszik neki? pasik is ezt csinálják, mosolygós természetem van és próbálok mindenkivel kedves lenni és gyakran félreértik... pedig ez szerintem emberek közt természetes kéne, hogy legyen.
2015. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!