Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit, vagy csak szívat (ez a GYIK-es srác)? 20L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy beszélgetek itt egy sráccal, de már 1-2 hónapja. Ebben a kategóriában találtunk egymásra, de nem mindig csak a szexről dumálunk, hanem úgy mindenről. Bizalmas dolgokat osztottam meg vele eddig, és képet is cseréltünk már. Elmondása szerint bejövök neki, szeptembertől én is Pesten leszek, mivel ott kezdem az egyetemet, és elvileg ő is nagyon várja már ezt, azonban ő az egyetlen, aki még nem kért tőlem Facebook profil linket, vagy telószámot a Viber-höz, sőt, még a Skype is kimaradt. A farkáról se küldött még képet, és az én alfelemről se kért még. És állítása szerint CSAK velem beszélget itt hosszasan, GYIK-en.

Szerintetek csak szívat így, félig névtelenül, vagy tényleg akar tőlem valamit?


Ui: Nagyon kevés tapasztalatom van a fiúkkal, ezért nem tudom, hogy most mire gondoljak.


2015. júl. 16. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Csak szívatlak nyugi.
2015. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem kér semmit, én utálom amikor facebook-ot meg hasonló dolgokat kéregetnek. Főleg miután olyan dolgokat is elmondok, amiket egyébként nem mondanék el.


Bár a te esetedben sztem már nyugodtan átmehetettek volna facebookra ennyi idő, beszélgetések, és képcsere után..

2015. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet nem ő van a képen, így nincs a képhez kapcsolható facebook fiókja sem
2015. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem nincs Viberem, sőt azt sem tudom mi!

27F

2015. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Már az a gyanús, hogy valaki normális volt? :D

Szerintem aki olyan képeket kér, amiket te is írtál, az egy valamit akar. Sztem ez a srác azt gondolja, hogy esetlen nem bánná, ha komolyabbra fordul a dolog, ezért nem akar olyanokat kérni/mondani.

2015. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 opened paradise ***** válasza:

Most kicsit betojtam...

Én amiatt nem szoktam,mivel nekem sincsen.

Az alfeles kép meg akkor jó,ha magától jön :P



Kérj képet róla a mai újsággal.

2015. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges. Nekem volt barátnőm, akivel itt ismerkedtem meg. :)

21/F

2015. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha átvág, tuti megölöm.

Ez most minden vicces hangvétel nélkül mondom.

Nagyon sok mindent megosztottam vele, igaz ő is velem. Tudja jól, hogy milyen nehezen bízok meg a férfiakban, és, hogy miért. És még ha szívatna, miért jó az neki, hogy ilyen hosszú ideig gyötör?

2015. júl. 16. 23:12
 9/19 anonim ***** válasza:
Gyanús, ha bejössz neki meg minden akkor miért nem volt még fb-n bejelölés?
2015. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérd el te a facebookját, már úgyis épp aktuális lenne.
2015. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!