Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tiltjak ki innen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tiltjak ki innen a minosithetetlen stilusu kommenteloket?

Figyelt kérdés

Nem csak a durva, tragar, serto es provokalo velemenyuk miatt kene, hanem azert is mert ezek az alacsony szinvonalon irkalo felhasznalok befolyasoljak az itt levo embereket, valamint a kerdesek kimenetelet is.

Regota a gyk kozosseg tagja vagyok, de ilyen hordereju utalkozast meg nem lattam. Az oldal eredeti funkcioja teljesen ertelmet veszti.


2015. júl. 16. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Most a trollok különböző fajtáit akarnád kitiltani ? Nee .. ha nincsenek trollok,megáll itt az élet,ne hülyéskedj.
2015. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked valami nem tetszik nem fognak a te kényed,kedved szerint cselekedni az illetékes személyek.Hanem majd ők eldöntik,hogy kit tiltanak ki és kit nem.

Lehet másnak meg a te véleményed nem tetszik,akkor ő meg mondhatná azt,hogy téged is tiltsanak ki.

2015. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha csak nekem lenne tele ***, ezekkel az emberekkel...
2015. júl. 16. 23:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is feltűnt. Engem meg már háromszor tiltottak le, mert hiba volt a rendszerben, és egyszerre kétszer írta ki a kérdést, és mindig jelentette valami barom, holott megkértem, hogy ne.
2015. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Csak azért nemvlehet kitiltani valakit, mert nem értesz vele egyet.

2. A trollok szórakoztatóak, nehogymá' kitiltsák ôket!

2015. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A trollokat kitiltják, csak mindig újraregisztrálnak. De ha már nincs életük, legalább hadd legyen meg az az illúziójuk, hogy számítanak valahol, nem? Legyél velük nagyvonalú, nem tehetnek róla, hogy butának születtek..
2015. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok hogyan tiltanád ki innen az összes neked nem tetsző embert vagy mi alapján?

Mert rengeteg itt a kiskapu amivel újra tudsz regisztrálni, az oldal üzemeltetői pedig a forgalom és a reklámok után kapnak pénzt.


Egyetlen mód az lenne, ha csak meghívásos regisztráció lenne, akkor viszont egyből le is húzhatnák a rolót.

2015. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szánalmas életük lehet, mert még privátban is írogatnak, hasonló színvonalon. (Én már sorra tiltom őket, úgyhogy írogathatnak nyugodtan, mert olvasatlanul kerül a kukába a levelük. :) ).
2015. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Mi szamit minisithetetlen stilusnak kedves cenzor neni?
2015. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kitiltják őket.

Én ha rendesen elengedem magam a Politika témában, a következő bejelentkezéskor már jön a fehér lap piros szöveggel, ilyenkor már generálom is az új nickemet, új e-mail címmel, új IP-vel, szűz környezettel, mert nemsokára jön a teljes tiltás is XD

2015. júl. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!