Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom ezt folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom ezt folyton?

Figyelt kérdés

Hali. Mindig ugyan azt álmodom csak más szituációban. Azt álmodom eléggé gyakran heti 2 3 alkalommal is, hogy el veszitem a barátnőm. Álmomban mindig hirtelen és az ő döntése, az hogy el tűnik az életemből. A kérdésem azért tettem fel ide, mert tegnap este is ilyent álmodtam és már idegesít. A tegnapi álom röviden. : Voltam egy számomra ismeretlen háznál, kaptam Facebookon a barátnőmtől egy üzenet hogy be ez már nem megy. ( sose szakítana interneten egyébként ) Mire vissza akartam írni már le is tiltott. Én írogattam neki, hogy mi a baj és hogy én nem akarom el veszíteni mert nagyon szeretem. Válasz nem jött, jó ideig nem is írt hisz le tiltott. Már álmomban nem emlékszem, hogy sírtam vagy csak majdnem sírtam ( de az biztos hogy le írtam neki hogy mindjárt sirok, mondom már valamit ). Majd egyszer csak annyit ír, hogy fel törték a facebookjat és nem ő volt az aki írt. Viszont utána soha nem érkezett válasz az almomban.


Rengeteg más szituációban álmodom azt hogy el tűnik az életemből, amibe én bele halnék, mert ő az életem.


Már mondtam neki, hogy mit álmodok ( volt hogy együtt alvások is álmodtam ezt ).

Ő erre anyát mondott hogy nyugodjal meg szívem én nem hagylak el.


Érzem hogy szeret, jó vele lenni és boldogok vagyunk.


De ez az álom nagyon félelmetes mindig.

kérlek mondjátok valamit


22 f barátnőm 22 l


2015. júl. 17. 06:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi az esetleges hülye szavakert de telefonról írtam.



kaptam Facebookon a barátnőmtől egy üzenet hogy neki ez már nem megy. **

2015. júl. 17. 06:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Az almodban a felelmeD jelenik meg. Bizonytalan vagy magadban. Nem tudod Elfogadni, hogy erdemes vagy a szerelmere. Itt melyen gyokerezik a problema .,a gyerekkorodban vertek vagy folyton bantottak szavakkal? Milyen volt a gyerEkkorod a szuleiddel? Ok mikor valtak el es hogy?
2015. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyerek koromban volt fegyelmezés amit akkor kaptam ha meg érdemeltem. Szüleim kapcsolATA jó. Nem váltak el.
2015. júl. 17. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!