Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy huszonéves férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves férfinek mennyi idő együttjárás után fordul meg a fejében a lánykérés/házasság gondolata?

Figyelt kérdés
Ilyen korú srácok szoktak arról fantáziálni, hogy elveszik a barátnőjüket, vagy hogy megkérik a kezét stb? Még ha egyelőre nem is tervezik.
2015. júl. 17. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

22 vagyok, én igazából pár év ismeretség után akarom megkérni a barátnőm kezét, ha megfelelő a kapcsolat minősége...


állandó vita, hiszti, ordibálás, sértődés......mellett esélytelen, hisz még abban sem lennék biztos, hogy én akarom e...nem, hogy ő igent mondana e...


de ha pl félévig minden szép és jó lenne és szó szerint álom lány lenne (nagyon kedves, gondoskodó, nem hisztis, sértődékeny...) akkor lehet jobban érezném, hogy ő kell nekem egy életre...


22F

2015. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. júl. 17. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Én majd kb 30-35 évesen alapítanék családot. Nem szoktam mondani egy lánynak se, de addig nagyon házasságot sem tudok elképzelni, csak maximum együttélést.


Hogy 28-30 éves korom előtt jegyben járjak, megházasodjak, arra gyakorlatilag semmi esély.


22/F

2015. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.: és szerinted fogsz még normális lányt találni?
2015. júl. 17. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

1,5 év együtt járás, majd 1 év együtt lakás esetén. Együttlakás külön albérletben, nem pedig valamelyik fél szüleinél.


Ha ez a 2,5 év rendben zajlik le, tudunk együttműködni, öröm még az egymással töltött idő, akkor jöhet a lánykérés.


Hozzátenném, hogy egyik kapcsolatom se élte meg az 1 évet, és ez nem rajtam múlt.


Szóval a fenti leírás egy ideál, amit egész életemben kergetni fogok, mert engedni belőle nem vagyok hajlandó. Ha ez azzal jár, hogy megsavanyodott öreg leszek akinek se gyereke, se felesége, akkor legyen így!

2015. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ mennyire szereted a másikat ! 18/ F vagyok de én már most feleségül venném a pàromat pedig csak fél éve ismerem ! Csak azt várom hogy betöltse ő is a 18 at ! Amúgy a párom 17 !
2015. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4:


Ha 30-35 éves leszek, akkor is simán találhatok 20-25 éves lányt aki szeretne családot.

2015. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!