Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet oka annak, ha a legjobb barátnő nem kedveli a barátot?

Figyelt kérdés

Nem fedi el a tisztánlátását a rózsaszín köd, és "megérzi", hogy valami nem oké a pasival, tudjátok, női megérzés...

Vagy ez a "nem kedvelés" lehet alaptalan is?

Nők véleménye érdekel, a fordított helyzet (legjobb barát nem kedveli a barátnőt) nem, mert a női megérzés pontosságára vagyok kíváncsi ilyen esetekben.

Nem vagyok ilyen helyzetben, csak foglalkoztat a téma :)



2015. júl. 17. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az emberek különbözőek, és különböző dolgok alapján ítélnek meg embereket. Simán lehet, hogy valaki nem szimpatikus valami miatt, de igazából nincs alapja.


Én viszont nem az a típus vagyok, aki ránézésre ítélkezik. A véleményem persze azonnal megvan, ahogy mindenkinek, de arra rá kell "szolgálni", hogy valakit kifejezetten ne kedveljek.


Egyébként a legjobb barátnőmnek a volt párját, akivel elég hosszú ideig jártak, nagyon nagyon nem kedveltem, pedig érdemben egyetlen egyszer sem találkoztunk.

De ebben az esetben nekem éppen ez volt a fő probléma, ami miatt nem bírtam a srácot.

Szerintem ha valaki szereti a párját, akkor teljesen normális dolog az, hogy meg szeretné ismerni a barátait. Az én kapcsolatomban teljesen alap, hogy a barátomat beviszem a saját baráti körömbe, ő meg bevisz engem az övébe. Szerettem volna megismerni a gyereket, erre lett is volna rengeteg lehetőség, de ő nem élt vele. Gyakorlatilag kijelentette, hogy ő nem is akarja a barátnői barátait megismerni, mert velünk biztosan nem lehet beszélgetni.

2015. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"a barátnője barátait megismerni"*
2015. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a barátnőd még együtt van ezzel a sráccal? Vagy mi lett a vége?
2015. júl. 17. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig egyetlen egyszer volt, hogy a legjobb barátnőm párját nem kedveltem, nem tudom miért, mivel kedves volt és nem szolgált rá arra, hogy ne kedveljem, de egyszerűen nem volt szimpatikus. Aztán meg egy idő után kiderült, hogy állandóan csalta a barátnőmet.

A bátyám esetében meg szinte egyik barátnőjét sem kedveltem, de ott inkább csak azért, mert egyszerűen szörnyű ízlése van a bátyámnak a nők terén.

Szóval a kérdésedre válaszolva, lehet benne valami "megérzés" féleség, de szerintem egyszerűen csak szimpátia kérdése.

2015. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, már nincsenek együtt. A srác dobta, aztán persze a lány is rájött sok sírás után, hogy jobban járt így.

Első voltam.

2015. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!