Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letegezel egy ellenkező nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letegezel egy ellenkező nemű idegent?

Figyelt kérdés
Vagy ha mondjuk valamilyen szolgáltatást nyújtasz (nem szexuális jellegűt), a kuncsafot tegezed, ha veled egyidős? Vagy illik magázódni?

2015. júl. 17. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Mivel nő vagyok, a velem korú fiataloknak mondjuk 20-40 közt nyugodtan felajánlhatom a tegeződést. Általában megkérdezem, nem zavarná-e, ha tegeződnénk.


De mondjuk telefonon nem kezdek tegeződni senkivel, ha felvilágosítást kér.

2015. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk felhív valaki, tegyük fel nem tudom, fodràsz vagy. Felhív egy férfi, akit nem ismersz, időpontot kér. Ekkor magázódtok. Aztán besétál, látod hogy fiatal (mondjuk 25 körüli, te is ott körül vagy), elkezded tegezni, vagy még mindig magázódtok?

Mindig a nőnek kell felajánlania a tegeződést?

2015. júl. 17. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ő is engem, akkor igen.

Munka közben nem, kivéve ha külön kéri, de akkor is fura mert már megszoktam hogy nem lehet.

2015. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben amikor bejön, akkor szerintem megkérdezném, nem zavarja-e, ha tegeződnénk.
2015. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lazán...
2015. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!