Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értékel (né) nek jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értékel (né) nek jobban a férfiak: ha első találkozáskor megmondja a nő, hogy nem lát benne fantáziát, nem akar tőle semmit, vagy ha úgymond ad egy esélyt annak ellenére, hogy nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az esélyt ad, az azt jelenti, hogy tényleg megpróbálja, és megtesz mindent, vagy azt hogy hülyíti egy kicsit, de közben csak barátnak tartja.
2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kellene, a másodikra gondolnék. Sok férfit/fiút egyáltalán nem zavar, ha szánalomból vannak mellette, addig is van ágymelegítő. Azok, akik az igazit keresik, nem pedig "barátnőt akarok, mindegy milyet, csak legyen már", azok természetesen nem szeretik vesztegetni az idejüket halott ügyre, de ők vannak kevesebben.
2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az őszinteséget.
2015. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam nemrég olyan helyzetben, hogy nem éreztem valakivel a szikrát, elbizonytalanodtam, pedig amúgy minden stimmelt volna. Elmondtam ezt, és azt is, hogy szeretném még átgondolni a dolgot, hátha sikerül feloldódnom. Tehát adtam is esélyt, meg nem is, de azt legalább elmondtam a másik félnek. Megértette.
2015. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek akkor találkozni, ha nem lát benne fantáziát többre??
2015. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!