Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért hajlamosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hajlamosak leragadni egy, általában nagyon helyes fiúnál és még akkor is utána epekedni és sírni, amikor az megalázta, elutasította őket, közben pedig a rendes átlagos fiúkat semmibe veszik vagy lelki szemetesládának használják?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 14:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

16:08 jajj drágám, ha tényleg így gondolod, akkor gyakorlatilag szembeköpted magad. Mert akkor én is feltehetném a kérdést, mert akkor visszanyal a fagyi: miért szerettek bele általában szép lányba, aki szarba sem vesz titeket, csak a bunkó volt barátja után tud picsogni?

Tudod, ekkor szoktátok ti azt írni, hogy "kettős mérce".

2015. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%

Mert felszínesek, ilyen egyszerű, a külcsín jelenti nekik a pasit, mint státusszimbólum.

Ezek szoktak a nőklapja caféban meg a cotcoton hisztizni hogy a pasi veri őket, és milyen szemetek a férfiak fúj monnyonle...hát cicukáim, úgy kell nektek, amit kaptok, mind a tiétek legyen.


"Miért kell folyamatosan általánosítani?"


Ha 10 lányból 8 ilyen ,akkor miért NE kellene? Attól hogy nem egyezik a világnézeteddel, a tény még tény marad.


"Legyél te is jó pasi, aztán majd utánad is futni fognak."


Miért nem azt írod, szülessen Justin Biebernek egyből?


"Először is felejtsd el ezt az önsajnáltatást, senkinek sem kell ilyen megkeseredett fiú, aki másban keresi a hibát amiért NEKI nincs barátnője!"


Ha jól tudom, ti, nők választotok? Akkor kinek is a felelőssége, ha keresgélés ellenére se kap mást csak elutasítást és megalázást?

Segítek: nem az Érmelléki Kuglófember az oka.


16:08-nak igaza volt, kapta is a zöld pacsit. Amúgy azért adnak piros kezet neked, mert fáj nekik az igazság :D

2015. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%
"Egyértelmű, a lányok külső alapján esnek szerelembe." haha mert a pasik nem. nagyon vicces. nem a pasik szoktak járni rém buta fiatal csajokkal csak mert jó a teste..és ejtik az asszonyt gyerekestül.. gondoltam kell még ide egy kis általánosítás..
2015. aug. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
és ha neked meg mindegy hogy hogy néz ki a csaj akkor könnyű dolgod van. rengeteg a jófej de nem szép lány, mér ez után a csaj után koslatsz?
2015. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Teljesen igazad van... Nekem csak a füleim állnak el, de szinte minden lány lekoptat a külsőm miatt amin még változtatni sem tudok.... Még soha sem volt barátnőm, de gondolom nem is lesz... 19/F
2015. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
17%

"haha mert a pasik nem. nagyon vicces. nem a pasik szoktak járni rém buta fiatal csajokkal csak mert jó a teste"


A nők a szebbik nem. Azonkívül meg minden nőre jut 10-20 pasi, úgyhogy messze könnyebb a dolgotok mint a miénk, csak ráböktök az egyikre (véletlenül sikerül mindig a leggazdagabbat eltalálni) és kész is a kapcsolat.

2015. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Néha azt kívánom, hogy ezek a hülyék vér csak egy hétre nők lennének és látnák, hogy valójában ezek a helye általánosítások csak a gyk-s fiúk agyában él.
2015. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

12:30, csak egy kérdés - ti csajoztok, vagy a férfiak? Csak hogy kinek is van több tapasztalata a dologban. És mi érdekünk lenne hazudni, mit nyernénk vele?

Szerintem erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2015. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Te is azon idióta nők közé tartozol, akiknek egy csöpp eszük sincs! :) Ne nézz morci szemekkel! Elmondom, miért: hogy szerethetsz egy olyan embert, aki bunkó, távolságtartó veled, és még csak együtt sem voltatok soha? Még a szerelembeeséshez szükséges feltétel sincs meg! :D Az nem szerelem, királylány! :) Jaaaa, hogy jól néz ki? :O Még felszínes is vagy... ;)


Ugy pl h jártunk egy 2évig, nagyon is kedves volt velem, de azért feleségül nem akart venni, fiatal(abb) is volt, ugyhogy amikor hazaköltöztem befejezni a sulit nem igazán tiltakozott, és tudom h már vége van, de mivel nem csunyán váltunk el pl szülinapkor még szépen felköszönt, igy még mindig szeretem, meg kellett volna inkább utálnom valahogy, meg törölni fbról, de nem megy, nem tudok úgy csinálni mintha meghalt volna, vagy nem létezne. Amugy inkább a gesztusaiba zugtam bele, ahogy beszél, ahogy nevet nem is a külsőbe..

2018. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!