Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szerettek ezekben a nem lehet egy kukkot sem érteni, üvölt a zene mindenki táncol még az is aki nem tud szórakozóhelyekben?

Figyelt kérdés
Párszor elkényszerültem ilyen helyre, nem nagyon tudtam élvezni, tömeg, bűz nincs, levegő a fele táncolni se tud főleg mi srácok tudunk bénák lenni, speciel elég mókásan ropom(sose tudtam táncolni). Egy szót nem lehet szólni a másikhoz, a bárpultnál nem értik mit kérek, és egyesek ilyen helyeken ismerkednek XD le a kalappal előttük. Mi a jó ebben, még egy élő zenei koncerten megértem a tömegnyomort mert egy-egy együttes tényleg olyan jó élőben is hogy érdemes kimenni. Mi a baj azokkal a helyekkel ahol van valami háttérzene de le lehet ülni, be lehet ülni esetleg terasz van ki lehet ülni?

2015. júl. 19. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

"Párszor elkényszerültem ilyen helyre"


Hát nekem volt szerencsém nem részt venni egyetlen ilyen buliban sem. :D Messziről utálom, nem szeretem azokat az idióta zenéket.


Mi kiülős helyekre járunk, sörözőbe, ahol még zene sincsen.

Hála az égnek, sem a barátom, sem a mi közös és egyben egyéni barátaink sem járnak ilyen helyekre.


Konkrétan semmit nem szeretek benne.

19/L

2015. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Ez a kérdés valószínűleg nem neked szólt. :)
2015. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt hogy lehet táncolni, jól érezni magad, kiereszteni a gőzt :) ha a bárpultnál nem értik mit kérsz akkor benned van a hiba, nem makogni kell :D


egyébként nem voltam még olyan szórakozóhelyen ahol ne lehetett volna félrevonulni beszélgetni is :) nem üvölt a zene minden négyzetcentimteren

2015. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedni járok ilyen helyekre ha megyek. Jó a hangulat, és nem táncverseny, tök mindegy, ki hogyan táncol. De kiülős, nyugisabb helyekre is szívesen megyek, attól függ, bulizni lenne épp kedvem vagy beszélgetni.
2015. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont azt szeretem az ilyen helyekben, hogy teljesen személytelenek, nem ismer senki és nem is érdekel senkit, hogy mit csinálok. Van, hogy olyan kedvem van, és leállok pasikkal táncolni, de nem szoktam velük később találkozni, nem ismerkedni járok, csak kiereszteni a gőzt. Néha jól esik végigtáncolni pár órát, aztán holtfáradtan beesni az ágyba.(Egyéjszakás kalandokban nem vagyok érdekelt.)


Ha valakit meg szeretnék ismerni, azzal randinak az általad is említett ki/beülős helyeket választom.

2015. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!