Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a strandtól, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a strandtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal strandra fogunk menni, de én elég kövér vagyok, félek, mert nagyon ronda vagyok fürdőruhában, meg hogy neki kényelmetlen lesz velem mutatkoznia. Hogy tegyem magam ezen túl?
2015. júl. 20. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj strandra, senki sem azzal foglalkozik hogy ki kivel vagy hogyan mutatkozik.
2015. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megbeszéltétek, hogy együtt elmentek strandra, akkor mer veled mutatkozni és nem fogja rosszul érezni magát, hiszen szeret téged. Ne is foglalkozz azzal, hogy így vagy úgy nézel ki.
2015. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak így vagy tökéletes, ahogy vagy. Kár ezen agyalnod és tönkre tenned a szép napotokat.


Ha majd lemegy a strandszezon és továbbra is kövérnek érzed magad, akkor válts életmódot, kezdj el rendszeresen mozogni, odafigyelni az étkezésre és fogyj le, ha magadnak nem tetszel! :)

2015. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát a strandolók túlnyomó része nem valami szép látvány, szóval ne idegesítsd magad ezen.
2015. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ezen. A párod biztosan szeret és szerintem büszke rád, kizártnak tartom, hogy szégyenkezne. Legyen kicsit több önbizalmad. Másrészről, amit már a többiek is írtak, hogy a strand nem arról szól, hogy kin van 2 kg felesleg meg néhány stria vagy akármi.
2015. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy azért lett a párod, mert tetszel neki? Nyilván arcra, testalkatra egyaránt. Nem látott még meztelenül, azért félsz ennyire?
2015. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, látott már, csak évek óta nem jártam strandon és félek, hogy mások is megbámulnak meg neki ciki lesz, hogy ilyen lánnyal van.
2015. júl. 20. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó dehogy is! Nem ritka a strandon a (hogy is mondjam) nem tökéletes alakú ember, sőt! Ne aggódj, senki nem fog azért nézni, mert van rajtad felesleg!
2015. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!