Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Arab pasi tetszik, nem ítélek elsőre senkit és semmit viszont most kicsit félek?

Figyelt kérdés
Nem mindenki ugyanolyan tudom, de amiket hallani lehet az arab pasikról... Nem tudom merjek e vele kezdeni. Ő Európában él, nem véletlen jött ide. Talán nem tartja a hagyományokat és a nőket is jobban tiszteli?! Nem nyomulós fajta sőt inkább visszahúzódó. Ti mit tennétek a helyemben?
2015. júl. 20. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerkednék vele, de nem kifejezetten párkapcsolati célból. Előbb megpróbálnék egy erősebb alapú barátságot összerakni vele. Aztán ugye evidens, hogy onnanstól kiderül, összepasszoltok - e, vagy sem. Meg persze, elkerülhetetlen, hogy megismerd őt ilyen szempontból is.
2015. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem házasodtok össze, nem szülsz neki fiú gyereket és nem akar utána "bemutatni otthon a szüleinek" címszóval hazainvitálni egy kicsit, addig semmi gondod nem lehet, mert a magyar törvények megvédenek és bármikor fellállhatsz, szakíthatsz vele, ha nem az elvárasaidnak megfelelően alakulnának a dolgok.


Sőt az is lehet, hogy már teljesen europaizálódott, de azért légy résen!

2015. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2015. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Jól megjárod! Nagyon ostoba naiv vagy! De meg is érdemled ha magyar pasi nem jó neked!
2015. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondta valaki hogy nem jó? Mi lenne ha nem írnál ide hülyeségeket amíg nem tudsz pontosan valamit?
2015. júl. 20. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék olyan férfival, akitől félek. A biztonság, főleg az érzelmi biztonság alapvető számomra. Ha csak egy kicsit is felmerül benned, hogy van okod félni, inkább keress mást! Az, hogy visszahúzódó nem épp előny, szerintem, nehezebben kiismerhető. Amúgy Európában mindenki alkalmazkodik a társadalmi elvárásokhoz és szokásokhoz, ez semmit nem mond el arról, hogy otthon milyen.
2015. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha prostiként szeretnéd végezni, hajrá.;)
2015. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ez nagyon lutri. A te életed, de én nem merném megkockáztatni, ha fülig szerelmes lennék belé sem. Bár én alapból kerülöm az arabokat. Az, hogy nem nyomulós álca is lehet. Nem tudhatod. N
2015. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre mindig tarts magadnál lúgot, hogy közömbösíteni tudd az arcodba löttyintett savat.. :D
2015. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Várnék. Az arabok nagyon tudnak bánni a szavakkal, és mivel nagyon más kultúra, az átlagnál több idő megismerni őket. De nem lehetetlen.
2015. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!