Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kényeztessem a pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kényeztessem a pasim? Nem csak szexuális dolgokra gondolok.18L

Figyelt kérdés
Pl?:)Az értelmes válaszokat megköszönném:D Szexen kívül(de írhattok olyan választ is) mivel lehetne örömet szerezni neki?:)
2010. márc. 5. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem az almás pitét. Most komolyan. Attól mindig felizgulok.
2010. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én az enyémnek a testét végig bekenem masszázsolajjal,aztán masszírozgatom. Kis szexiség bele és imádni fogja, ahogy az enyém is. Csak utána mégis szex sül ki belőle:))
2010. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
táncolj neki úgy hogy közbe dobálod le magadrol a róhát!!
2010. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
haribo gumimacival
2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzz! Lepd meg valamivel egy fárasztó nap után. Bár attól függ hány éves a párod ... a fiatalabb korosztály nem mindent tud értékelni.
2010. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fözz,sőr,foci- vagy a kedvenc sportja DVD-n
2010. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzzél, süssél finomakat, vedd teli a hűtőt sörrel, nézzétek együtt a focimeccset, engedd el egyedül bulizni, horgászni a haverokkal, ha szexelni van kedve soha ne utasítsd vissza stb.
2010. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés együtt!

Egészen különleges tud lenni! Főleg, ha még fürdetitek is egymást.


Ha sokat vagytok együtt, akor a házi munka valami lenge öltözékben... és ne engedd neki rögtön, hogy elkapjon. Csináld tovább egy ideig a munkád, mintha észre se vetted volna, mivel próbálkozik :-)

2010. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fizess neki egy prostit :D
2010. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis kedveskedés!!

Maszázs fürdés játszás nevetés!

Az én pasim pl imjádja a sütit de ha föznék neki valami könyűt azzal is megbolondítanám!

2010. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!