Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci, molett lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, molett lányok! Titeket ez akadályoz a pasizásban?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 166 cm és 80 kg (van rajtam egy 14 kiló felesleg). Most híztam meg ebben az egy évben igazán. Előtte is molett voltam a 70 kilómmal. Na de nekem az a problémám hogy rettenetesen rossz bőröm van. Ha 5 kilót felszedek már elkezd repedni a bőröm és megjelennek a piros striák. Régen is voltak de mikor lefogytam 70 kilóra szépen kifehéredtek. Most hogy visszahíztam hirtelen kezdenek visszajönni. A legtöbb duci ismerősömnek gyönyörű bőre van, hiába nagyobb darabok nálam . Csak az enyém ilyen érzékeny. Most van barátom de igazából nem mondja hogy zavarná e.

Ti tapasztaltatok olyat hogy ismerkedtetek egy férfival és az első alkalomkor mikor meglátta ezeket a striákat pl a hasatokon akkor ejtett titeket?

Félek ettől most nagyon.. :/


2015. júl. 21. 17:03
 1/10 anonim válasza:
3%
Van ott 20-25 is szerintem..
2015. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nekem nem piros, fehér (mert én nemcsak híztam, de jojóztam, olyan 30 kilókkal elég durván, úgy évente váltottam a súlyom). mint a terhesség utáni csíkok. a csípőmön vannak, és előre szoktam közölni, hogy marha undorító testem van a jojózás miatt. legalább előre felkészül. mondjuk világosban a barátom még nem szexelt velem, de persze már látott (együtt élünk, elkerülhetetlen lenne) ruha nélkül. de égek mindig, mint a Resitag, hogy biztos jobb csajt akar nálam, és szégyell engem, meg én is előtte magamat. :D De én szóltam, nem mondhatja, hogy nem!!!

(164 centi és most már 63kg vagyok, fogyókúra közben)

Amúgy ha újra pasizásra (sose pasiztam így kifejezetten amúgy) adnám a fejem, hát.... 2x meggondolnám, hogy egyáltalán merjek-e bármi ilyesmit is:D

2015. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha van itt duci lany aki ismerkedne irna privatban?:)
2015. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Aki hurkákat növeszt annak reped a bőre, nyilván azért mert sokkal több a háj mint amit a bőröd természetesen el tudna viselni. Aki gyerekként is dagadt esetleg alapból ilyen az alkata annál ez kevésbé látványos.


Azon a 14 kilón meg jót röhögtem.

2015. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vok 70 kg. Nekem is vannak striáim de én szültem 3 gyereket... Engem is zavar. Kötőszövet függő. Gyenge a kötőszöveted. Genetika. El kell fogadnod magad. Nincs más választás.
2015. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lány nincs, aki azért ne találna pasit, mert duci. Legalábbis 100 kg alatt biztosan nincs.
2015. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
unokabátyám kb 70kg a 190cm magasságához a menyasszonya 120kg legalább.. ha az a csaj talált pasit te is fogsz..
2015. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

165 cm és 90 kg vagyok, 4 hónapja szültem, a terhesség előtt 98 kg voltam. Amíg szingli voltam, minden ujjamra jutott pasi, szóval ne aggódj, ezek csak számok.


A striákat érdemes megmutatni egy gasztroenterológusnak, mert akár coushing kórt is jelezhet. Nekem is vannak, a terhesség előtt is voltak, sosem zavart senkit. Nyilván kap az ember beszólásokat, de ezeken túl kell lépni. Aki leáll velem, az nyilván nem (csak) a külsőm miatt teszi.

2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

168 cm-hez 90 kiló vagyok, régebben nagyon zavart és sosem mertem ismerkedni, sehova elmenni, rettentő zárkózott voltam.

Mióta mosolygós vagyok, csajszisan öltözködöm, lazább vagyok, mindig volt barátom :)

Ha egy srác megszeret, hidd el, a ruhán keresztül is látja az alkatod. Ha pedig elfogadja, nem fogják a striák elriasztani már. Nekem is vannak.

2016. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem azok a striak gyönyörűek nőiesek és egyediek és nem ezen múlik hogy be tudsze pasizni ha te magad elfogadtad magad és magabiztos tudsz lenni és veluk egyutt jól érezni magad úgy mintha ott sem lennének akkor a fiú magasról leszarja majd azt a pár csíkot a testeden ha téged nem zavar őt sem kéne ha meg mégis hát eléggé éretlen:/
2022. máj. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!