Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennétek féltékenyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennétek féltékenyek, ha a barátnőtök egyetemi gólyatáborba menne?

Figyelt kérdés
bízom benne csak, azért nincsenek jó hírei a gólyatáboroknak hölgyek számára
2015. júl. 23. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

minden a lányon múlik. én is voltam gólyatáborban, és tényleg csak azt mondhatom, hogy aki nem akarja, azzal semmi nem történik (most nem nemi erőszakra gondolok, de sajnos az bárhol megtörténhet)


aki a gólyatáborban lelkesen dobja le a bikinifelsőjét plusz pontokért a feladatoknál/smárol ugyanezen okból egy másik csajjal, vagy dugatja meg magát részegen, az a való életben is olyan..


szóval te ismered a barátnődet :) ha normális, ne aggódj.

2015. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nem bízol benne.


engem az előző barátom 'nem engedett' el gólyatáborba, mert ott mindenki barom, mindenki csak b.a.szni megy, én is biztos csak megb.a.szatnám magam :) persze ezt úgy, hogy az égvilágon SEMMI oka nem volt rá, hogy ilyet feltételezzen rólam. nem mentem el, pedig kb gimi vége óta azt vártam, hogy milyen lesz, megismerni az új csoporttársakat stb, sőt, még egyik legjobb barátnőm is ment, akivel gimiből mentünk ugyanarra a szakra. hiába magyaráztam neki, hogy 1) nálunk nincsenek 'olyan' feladatok (katolikus egyetem), 2) amit NEM AKAROK arra nem fognak kényszeríteni... nem érdekelte, én k.u.rva vagyok mert csak felmerült bennem, hogy elmegyek.


végül nem mentem el ugye, de még UTÁNA IS megkaptam, hogy k.u.rva vagyok és amikor mondtam hogy jó lett volna menni (mert hallottam ugye barátnőmtől, hogy 1 perverz feladat se volt) akkor meg azt mondta hogy 'jó akkor menj és b.a.szasd is meg magad' :DDDDDDD


ha megbízol benne, ne balhézz, mert nekem ez pl tök szarul esett, és azóta nem tudom felfogni, hogy mondhatott ilyet, meg egyáltalán miért kellett...


ha nem csal meg, nincs semmi gond, ha meg megcsal, örülj, hogy kiderült és gyorsan kereshetsz normális csajt

2015. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: remélem, h jól otthagytad a srácot, én ha lány lennék és ilyeneket nyomna vki tutira azt tenném. ha nem, akkor viszont eléggé hülye vagy, már megbocsáss
2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem! Legyen meg mindenkinek a sajat tere egy kapcsolatban, ne feszulj igy ra :) Ha tortenik is valami, nyilvan mashol is megtette volna.. de bizz benne es ne idegeskedj feleslegesen, mindenki szeretne elmenni golyataborba, szerintem ne rontsd el neki azzal h latja rajtad h ideges vagy!
2015. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Különben nem sok szart érnek a gólyatáborok. Minken nem is itattak nagyon, jó drágán vehettél sört magadnak, este feladat közben 10 embernek adtak 2 liter macifröccsöt.. Ahhoz képest elég drága is volt, rendes ismerkedős feladatok nem voltak, csak sok baromság. Ha könnyen ismerkedtél, akkor random tudtál haverkodni, de kb annyira mint az életben bárhol :D

Úgyhogy nekem annyira nem jött be, mint amennyire vártam.

2015. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátom tavaly mikor szóba került a gólyatábor, azt mondta hogy ne menjek mert leitatnak meg 18+os feladatok lesznek, félt engem. Akkor nem mentem, illetve nem is iratkoztam be az iskolába, akkor azzal is kibékültem hogy nem mentem gólyatáborba. Idén máshova jelentkeztem, egy közös ismerősünk tavaly ennek a karnak volt a gólyatáborában ott hiába volt barátja, vetkőzött a lány rendesen. Még páromnak nem mertem mondani de én nagyon szeretnék idén gólyatáborba menni, nem az ilyenek miatt. Nem vagyok az a fajta aki berúg és fűvel-fával illetve nincs az az isten hogy bikininél lejjebb vetkőzzek mások előtt. Azért szeretnék menni hogy megismerjem azokat akikkel együtt fogok tanulni mivel csak más szakokról van 1-2 ismerősöm. Ha TÉNYLEG megbízol a barátnődben és ő nagyon szeretne menni akkor szerintem engedd. Szerintem te se örülnél ha valós ok nélkül megfosztana a barátnőd egy olyan lehetőségtől ami számára fontos lenne.
2015. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!