Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiúbarátot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiúbarátot el lehet csábítani, ha nagyon ügyes valaki?

Figyelt kérdés
Most nagyon jóban vagyunk, nem tudom mit jelentek neki, szerintem nem gondolt még bele,hogy több legyen köztünk.
2015. júl. 23. 01:50
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg?

Nem,az egyszerű lenne!

2015. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el lehet. Csak keltsd fel az érdeklődését.
2015. júl. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet, csak vedd le a felsőd.



Viccet félretéve az a kérdés, hogy miért kerültél nála barát kategóriába. Ha nem jössz be neki mint nő, akkor lehet, hogy 1-2 éjszakára el fogod csábítani, de rá fog menni a barátságotok is, és kapcsolat sem lesz belőle, így ha van egy kis esze, akkor inkább nem csábul el.


Ha egyébként bejössz neki, mint nőt, csak valami más akadálya volt, és emiatt lettetek barátok (mondjuk valamelyikőtöknek kapcsolata volt, régi ismeretség, és azelőtt ismertétek meg egymást, hogy férfiként-nőként gondolnátok egymásra, etc), akkor sima ügy elcsábítani, és működhet is.

2015. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerült egyszer, szóval elképzelhető simán :) De csak akkor, ha szépnek talál alapból, mert ha tényleg csak barátként néz rád, akkor esélytelen. :/
2015. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!