Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkaphatott valamilyen fertőzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaphatott valamilyen fertőzést a barátnőm a vécén?

Figyelt kérdés
Strandon voltunk, napoztunk. Pár hónapja vagyunk együtt. Dél körül megszólal a barátnőm, hogy kell neki,(nagyobbikat). Hajnal óta utaztunk, és ma még nem tudta elintézni. Mondtam neki várjon még kicsit, elmegyünk egy kultúráltabb cukrászdába vagy fagyizóba ahol van normális vécé, mert itt még papir sem volt. Válaszol, hogy nem akarja tartogatni és kisvártatva mégis elment a koszos budiba. Kérdeztem ráült-e azt mondta igen. Fura érzés fogotg el..A barátnőm nem ad a higéniára? 20L - 22F
2015. júl. 24. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt papír sem? Vagyis meg sem törölte magát? És így visszament a vízbe vagy ezzel ért véget a strandolás?


Úgy hamarabb tud bármilyen fertőzést elkapni, ha székelés után nem törli meg magát, mintha ráülve használ egy nyilvános wc-t.

2015. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem leterítette ahogy szokták az emberek...

van aki csak fölé terpeszkedik, de van aki papírral körbe rakja az ülőkét...


22F

2015. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy szál zsebkendőt vitt, ezzel ugyan megtörölhette, de papirülőkét aligha készíthetett belőle. Utána már nem strandolt, a napozás jött be neki, majd folytattuk a cukrászdával. Este hazamentünk,ő is meg én is,még nem költöztünk össze.
2015. júl. 24. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jezusatyauristen nokent rault egy ilyen wc re??? Uramatyam en meg ismeros wc jere se ulok ra otthonira is csak ha leteritem. Jo ez tulzas de strand wc? Nemar... Imadkozz h ne legyen semmi baja
2015. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ugye, hogy mennyivel jobbak a guggolós pottyantósok? Ott legalább nem kell azon gondolkozni, hogy ráüljünk-e vagy se. :D
2015. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

balatonban megmosta a szaros pitsáját, az elég. én van hogy napokig nem mosom meg, csak kitörlöm. naés? így sem lesz előbb végbélrákom. sőt a kaka edzi az ánusz ellenállóképességét a kórokozókkal szemben.

mindenesetre az anált hanyagold.

amúgymeg ez a kérdés egy fogyatékosra vall, állítom az vagy!

2015. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ülőkétől nem nagyon lehet fertőzést kapni. Ha meg menni kell, hát menni kell, a tartogatásnak inkább lehet kínos következménye, mint egy nem patika tisztaságú vécének.
2015. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Hihihi. Huhuhu.
2015. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy ráült, nem lesz baja. Én is ráülök, és a legkevésbé sem vagyok igénytelen a higéniára. Attól hamarabb lehet fertőzést kapni, hogyha mondjuk felfröccsen rá a víz, amikor csobban a sz_ar.
2015. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
RÁÜLT ??? Lehet hogy másra ült rá és most úgy gondolja ha lenne valami probléma , így megelőzi. Te meg megeszed.
2015. júl. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!