Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, főleg 25 körüliek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, főleg 25 körüliek és magányosak! Ti milyen ürüggyel szoktatok ismerkedés tekintetében leszólítani lányokat? Mennyi a sikerességi ráta?

Figyelt kérdés
Mert vagyok olyan szerencsétlen, hogy 5 diszkóban leszólított nőből 4 nek is van párja és jön is oda 2 perc múlva habzó szájjal, hogy megöl, a maradék egynek meg nem jövök be, így kopp. Ez az én szerencsém? Még ha szemez is a csaj véletlenül és nem spontán van a leszólítás, akkor is van barátjuk és jön is oda megölni engem.
2015. júl. 24. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Első hibát ott ejted, hogy diszkóban szólítasz le nőket. Leszólításom meg azon múlik, hogy hol szólítom le, bármivel ami arra készteti, hogy reagáljon és párbeszéd alakulhat ki belőle.
2015. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szólítok le senkit soha.


Ha meg jön a barátja kötekedni, lezavarsz neki két nagy maflást, és kész.

2015. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem szólítok le senkit. eleget alázkodtam már nők előtt, elég volt. Inkább élek egyedül.
2015. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szólítok le senkit, nem érdemes próbálkoznom...
2015. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Disco nem jött be nekem sem
2018. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja. ott nehéz-
2018. jan. 28. 20:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!