Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tennétek az Exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tennétek az Exetek cuccait, amit tőle kaptatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D

Csak kíváncsi vagyok:)hogy ki mit csinál vele.Nah jó ezt nem kell félreérteni..:D..


2010. márc. 6. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vaterára tenném
2010. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát figyu, miután az exem után összejöttem a mostani párommal, ami 6. éve tart és házasok vagyunk és van egy kisfiunk, szerintem nem kérdés, hogy kuka...
2010. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megtartom őket, de a legközelebbi "lomtalanítással" (ez nálam a 2-3 havonta esedékes teljes szobatakarítást jelenti) elkerülnek valamelyik fiók vagy szekrény legmélyére, egy cipősdobozba a többi kacat közé...
2010. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Második vagyok, azt elfelejtettem odaírni kiegészítésként, hogy mi már nem valószínű, hogy különválunk ebben az életben, jól működő kapcsolat és nem hinném, hogy olyan hú de jól esne a férjemnek, ha az exem cuccai között kellene élnünk és fordítva. Nekem sem esne jól. Ezért kuka.
2010. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
engem ez nem érint különösebben mélyen, nemszokásom elégetni vagy megetetni a kutyával az ex cuccait. a plüssöket megtartom, berakom a többi közé és kész, ruhát nemkaptam sosem, közös képeket is megtartom, max elrakom vhova a többi kép közé, szóval nemcsinálok ebből nagy ügyet, úgy kezelem mint bármelyik másik átlagos cuccot. nem jelent semmit
2010. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon szép nyaklánc, amit tőle kaptam, de nem bírom hordani. Pedig a mostani párom nem tudja, hogy a volt barátomtól kaptam. Csak engem furdal a lelkiismeret, mert én hagytam el a volt barátomat, mondjuk egy cseppet se bánom, mert életveszélyes volt olykor, ettől függetlenül jó maradt a viszonyunk, nem utálkozunk, miért dobnám kukába amit tőle kaptam? Van egy porcelánbaba is tőle, dehogy dobom ki. Az életem része volt sok éven át, és ráadásul nem is utálom őt.

Viszont volt olyan, hogy kihajigáltam és elégettem mindent, amit egy sráctól kaptam, vagy ami rá emlékeztetett, na de abba a srácba őrülten szerelmes voltam. Igaz, ő sose volt a párom, "csak" az első nagy plátói szerelem.

2010. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is jó ötlet a vatera
2010. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hmm..érdekes válaszok:)
2010. márc. 6. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:
első nagy szerelmemtől kapott szerelmes versek, ajándékok kb fél év után ki lettek dobálva, közös képek szintén, csalódtam benne. most már szinte semmi sem emlékeztet rá. most leszünk 4 éve a mostani párommal együtt :) L22
2010. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vatera,kuka :D
2010. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!