Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gondot jelenthet majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gondot jelenthet majd a párkapcsolatnál a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Röviden, a lényeg, hogy vannak barátnőim, akiket még középsuliban ismertem meg, és eleinte tök jól kijöttünk, beszélgettünk, hülyéskedtünk meg minden. De egy idő után, azt vettem észre, hogy már elegem van belőlük. Már sok volt nekem az, hogy minden nap találkoztunk, ugye a suli miatt, a buszmegállóba együtt mentünk, egész nap szünetekbe is együtt voltunk, és egyszerűen már olyannyira elegem lett ebből, hogy kerestem a kifogásokat, mikor nem kell velük lennem. És eleinte úgy voltam vele, hogy ők az elviselhetetlenek, de körbenéztem és feltettem a kérdést magamnak, hogy biztos, hogy velük volt a baj és nem velem?

Mert amióta már nem járunk suliba, hanem dolgozunk, kb. hetente két hetente futunk össze fél órára, és ez teljesen megfelelő nekem. Nem érzem azt, hogy a nyakamon lógnának, hogy megfojtanak, én is sokkal jobb kedvű vagyok így.

És erről jutott eszembe, hogy mi van, ha a párkapcsolatomban is problémát fog ez jelenteni? Mer ott azért az ember nem két hetente fut csak össze :D Vagy az azért más lesz?

Van valaki, aki esetleg hasonló tulajdonságú, és volt hasonló tapasztalata?

L/19



2015. júl. 24. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az azért más. Barátnőkkel vagy másokkal bőven elég nekem is, ha néha összefutunk és kész, a barátom viszont nem zavar, ha minden nap látom sem.
2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2015. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!