Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen szórakozásban benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szórakozásban benne lehet 20-25 éves lány,30 feletti férfivel?

Figyelt kérdés

Mivel mostanában nagyon meleg van, legjobb a strandra kimenni, akinek ez bejön. A strandon viszont unalmas csak üldögélni a medencében és nézni ki a fejünkből. Hogy egy kis mozgás is legyen a dologban, célszerűbb, ha a férfi megfogja a lányt a medencében és dobálgatja, bukfenceket csinál a víz alatt a férfi kezei között, netalán még a férfi a lányt bele is lógatja a vízbe fejjel lefelé a lábánál fogva egy pillanatra.

Érdekelne, hogy ilyen kis vicces szórakozásban benne lenne-e egy lány olyannal, aki nem a párja.



2015. júl. 25. 20:28
 1/7 anonim válasza:
"vicces szórakozásban " XDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért, nem az? Én komolynak semmiképp nem mondanám. :D
2015. júl. 26. 00:59
 3/7 anonim válasza:
énse :D
2015. júl. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szoktam így bolondozni a párommal, aki szereti, ha megfelelő hangulata van hozzá. Nekem nagyon bejön ez a szórakozás.

Korábban is próbálkoztam nyaranta ezzel lányoknál. Volt, akinek bejött, volt, aki teljesen elzárkózott tőle. Kis lépésenként kell adagolni. Először csak emelgeted, hintáztatod. Utána lehet egy-egy pillanatra víz alá meríteni a lányt. Ha ez már bejön, mehet a kézenállás, előre-hátra bukfenc, fejjel felelé belógatás. Ahogy haladtok előre, egyre tovább mókázthattok és a víz alatt töltött időt is lehet növelni.

41/F

2015. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ!
2015. júl. 31. 21:00
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Hány éves a párod? Szoktad fejjel lefelé belelógatni a vízbe? Gondolom, csak pár másodpercig. :)
2015. júl. 31. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán megy 30 másodperc is. Gyakorlás kell hozzá. Mindkét félnek: tartani sem olyan könnyű annyi ideig...
2015. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!