Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti randiznátok ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok ilyen pasival? Vélemény

Figyelt kérdés

Ez a kérdés megihletett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


Jó pár évvel ezelőtt még én is tettem fel ilyen kérdést. Küldtem is rengeteg lánynak képet magamról. Természetesen jött a helyes vagy, meg cuki vagy stb. de semelyik sem akart velem randizni.


Nem gond. Felregisztráltam a netes társkeresőre. Ott is hasonlóan érdektelenül viszonyultak hozzám a lányok.


Kérdés: miért nem adnak ilyenkor őszinte választ a lányok?

"hát az van hogy nem vagy ronda, de nálad sokkal jobb pasira vágyom" vagy valami hasonló...


Miért kell hazudni?


2015. júl. 26. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Minden ember hazudik, szokj hozzá, csak valaki kevesebb rosszindulattal mint a másik.
2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Vágyhat jobb pasira, ha egyszerűen sosem fogja megkapni. Aztán 30 évesen a narancsbőrös seggével rá kell jönnie, hogy elszálltak az évek és már csak az 50 éves papókáknak kell, senki más nem akar vele semmi komolyat, mert minden normális embernek addigra már van értelmes és komoly kapcsolata, esetleg gyereke is.
2015. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Távol álljon tőlem, hogy védem a nőket mert velem sem éppen kedvesek, de:


Neten szerintem évente egy átlagos nőt (aki fent van társkeresőn is) minimum 1000-szer megkeresnek, hogy "helosziaszevasz". Vagy még többször.


Ebből sajnos következik, hogy hatalmas mennyiségű úriemberből válogathat, plusz akiket a virtuális világon kívül megismer. Ha tényleg átlagon felüli a külseje akkor ez a szám akár lehet az érték sokszorosa is.


Amikor azt mondja, hogy helyes vagy, az nem egyenlő azzal, hogy tetszel is neki. Én is tartok úgy gyönyörűnek nőket, hogy egyébként egyáltalán nem tetszenek. Elhiszem ha ez most furcsán hangzik pedig így van.


A másik oldalról pedig:


Ha átlagos férfi vagy akkor az 1000-ből meglehetősen nehézkes kitűnni. Igen átlagon felüli külső hatalmas előny ebből kifolyólag, bár az 1000-ből így is bőven lesz vetélytárs.


Nekem az a tapasztalatom, hogy az ismerkedés a kép elfogadása után kezdődik. Ha meg is felesz neki külsőre és esetleg válaszol és legalább megadja az első szabad utat, akkor jön a további elvárás. Itt is van egy raklap vetélytárs.


A lényeg az, hogy ha ronda vagy akkor a netes ismerkedés semmilyen formában nem juttat több sikerhez mint az kinti világ, csak azért mert koncentráltabbak a hozzáférhető nők. Az igényeik teljesen elszállnak.


Végül, neked sem feltétlenül szimpatikus a nő miután beszéltél vele, mert az egy dolog, hogy külsőre megfelelt. De számtalan női tulajdonság van amit mi férfiak nem bírunk elviselni.



-

2015. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Jól megdolgoztál azért a 0%-ért.:DD

2015. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!