Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozásnál hogy köszöntök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozásnál hogy köszöntök? Nyelves csók vagy sima ajakra puszival?

Figyelt kérdés
Mikor szokott nyelves csók lenni?

2015. júl. 26. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez változó, van amikor csak szimplán szájrapuszi. Pl akkor ha épp anyáék előtt köszönünk vagy mondjunk rohanunk valahova együtt. De van amikor nyelves. Mondjuk ha hosszabb ideig nem találkoztunk vagy ha egyszerűen attól megkívánjuk a másikat, hogy meglátjuk. :)
2015. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálam soha, mert undorít a nyelves.


42F

2015. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte csak szex közben van nyelves. Túlságosan felizgulnánk tőle...
2015. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a párom, csak a boltba megy le vagy dolgozik akkor szájrapuszival köszönünk, ha több napig nem látjuk egymást, akkor hosszú ölelés és nyelves csók :)
2015. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Én arcrapuszival. Kiráz a hideg a szájrapuszitól. Vagy nagyon csinálok valamit, vagy sehogy. Egy rendes csók pedig több óra hosszú. Egy köszöntőpuszinak nem a szexuális vágy kiélése a célja.
2015. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
3: Én a szájrapuszitól is. Ezért nincs helye köszöntésnél, ahogy az előbbiben is írtam.
2015. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyelves csok, oleles , simogatas, kedves szavak. Felizgulunk, de kordaban tudjuk tartani a vagyainkat ilyenkor, mert naponta szexelunk egymassal. N
2015. júl. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Jó, de akik látják, azok is felizgulnak, szóval nyilvánosan nem nagyon illik ezt csinálni.
2015. júl. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokszor találkozunk először úgy, hogy vagy az ő vagy az én lakásán. Akkor nyelves meg ölelés, de az a baj, hogy annyira erős a szenvedély közöttünk, hogy abból hatalmas szeretkezés lesz. Ha előfordul, hogy utcán, akkor egy hosszabb szájra puszi vagy arcra. :)
2015. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Suliban szia+szájrapuszi+ölelés

Nyelves csok csak akkor ha 2esben vagyok bnőmmel

2015. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!