Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem merem felhozni a szex témát a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kezdjek hozzá:s szerintetek?18L,ő is 18
2010. márc. 6. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Lépj,oda ,csókold meg,bújj hozzá,csábítsd el.Beszélni akkor kell róla,ha gond van.

Csinálni kell!!

2010. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de én szeretnék vele szexről beszélgetni
2010. márc. 6. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A szexet csinálni kell nem beszélgetni róla.Beszélgetni akkor kell ha nem éppen azt kapod amit szeretnél.
2010. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésedből nem derült ki,hogy miről akarsz beszélgetni.Én minden gond nélkül megtenném.MI a gondod?
2010. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szeretném megkérdezni, hogy miket szeretne kipróbálni, stb
2010. márc. 6. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez szerintem egy baromság előre megbeszélni.El kell kezdeni a szexet,és majd kialakul.Először legyen meg az első,meg a 10. és majd utána lehet variálni.
2010. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznos beszélgetni! és jó tudni a párunk vágyait és ismerni evvel kapcsolatban az érzéseit véleményét. Az h nem mersz, sztem a korodból fakad. Szóval ne aggódj, csak kezeld úgy mintha nem egy tabutéma lenne, hanem tök természetes dolog..
2010. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

simán hozd fel neki , kérdezd meg hogy mit szeretne kipróbálni, stb / ha nem mered szex közben kezdeményezz te

17F

2010. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Mondd neki hogy "Mi legyen? Natúr francia, kis aranyeső, nagy aranyeső, élvezhetsz a popsimba is, nyelvecskémmel kényeztetem a te popódat... stb" tetszeni fog neki.
2010. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Csodálom, hogy a pasid nem hozta fel. Én bezzeg felhoznám :*
2010. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!