Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a követelmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a követelménylistát lobogtató párkeresőkről?

Figyelt kérdés
Valamint olvastatok e ilyen listát? Kevés kacagtatóbb iromány létezik.

2015. júl. 28. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Az attól függ, hogy milyen az a lista...

Én amikor társkeresőztem, kimondottan örültem neki, ha valakinél azt láttam, hogy tudja, kit-mit keres. Mert így nem volt az az érzésem, hogy bárki jó, csak legyen már valakije... Az, hogy valakinek igényei vannak, azt jelenti, hogy van önismerete, tudatosabb a társkeresésben, nem úgy keresgél, hogy összeáll egy random emberrel, aztán elvárja tőle, hogy megfeleljen az elvárásoknak, a maga képére akarja formálni.

Szóval nekem egyáltalán nem gond, ha valakinek REÁLIS igényei vannak.

2015. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Én a nők lapjában olvastam sok ilyet, és most lehet azért tűnik úgy, mert nő vagyok, de a férfiak hirdetesei elég elkepesztoek!

Pl Legyen vékony, ne dohanyozzon, legyen értelmiségi, szeressen kerteszkedni, utazgatni, de azért a házimunkát se vesse meg, legyen energikus, szép, bájos és vicces, szeresse a férfi saját gyerekeit, stb stb. Néha elgondolkozok,hogy ha mégis talál ilyet az még nem jelent semmit! Mert igazából nem attól függ kijonnek e egymással, hogy vki szeret e kertet kapalni. Ennek ellenére leirja ezt a sok sz.arsagot mint aki nem tudja, hogy milyen egy párkapcsolat.

A nők meg annyit írnak: magányos nő kedves férfival ismerkedne. Most mit mondjak erre szomorú!

2015. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A tartalma a lényeg, no meg a terjedelme. Egy lusta, elhízott, kövér chipszabáló nő, aki tonnaszámra ejti egy féloldalas fogalmazásban a helyesírási hibákat, az lehetőleg ne követeljen többdiplomás, művelt, sportos, izmos kandúrt, és ugyanez fordított szerepben is érvényes. Mostanában olvastam itt néhány hozzászólásban a hipergámiáról, a tapasztalatokról, véleményekről, és bizony van alapja, amit a "felfelé választásról" írnak.
2015. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Értelmes, felnőtt emberben már meg kell, hogy fogalmazódjanak bizonyos igények. Már valahol írtam: a rózsaszín köd elmúlik és ott marad két ember a jó és rossz tulajdonságaikkal és akkor is tudni kell együtt élni és nem árt ha egymást szeretve, együttműködve. Tehát bizonyos igényeknek azért van jogosultságuk.
2015. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Az érettség jele, ha valaki meg tudja fogalmazni a valós igényeit egy kapcsolatban, vagy akár már a keresgélés során. Persze vannak szélsőséges esetek, pl. amikor valaki olyan dolgokat állít össze, hogy saját maga áll egy lehetséges kapcsolat útjába. Szerintem nem nevetséges, inkább olyas valaki, aki sötétben tapogatózik.
2015. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legkönnyebben társkeresőn lehet találni ilyen irományokat.
2015. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez tök jó ha a normális értékrendekre épít. Az első hozzászóló teljesen jól megfogalmazta a dolgokat én is így látom. Minek húzni egymás idejét, ha pl valaki olyat keres aki nyugodt , előre tervező, megfontolt, komoly az élet minden területén, nem egy csak élünk a nagyvilágban tipus , akkor jó ha leírja hogy ő hasonló embert keres. Ezzel kiszűrheti a felesleges köröket. Én pl marhára nem kacagtam mikor ezt olvastam egy nőnél , hanem tettszett mert tudtam , legalább tisztában van azzal mit keres, mert nagyon sokan nem tudják mit is várnak el egy párkapcsolatban a másiktól. Szóval ez nekem céltudatosnak tűnik , és én szetem a céltudatos nőket. Nekem az a halálom mikor kiraknak magukról egy agyonsminkelt, pózolós, mellkirakós képet....de a tulajdonságairól egy szót sem ír, max az elvárásokhoz odabiggyeszti hogy : szeressen! Na puff ilyenkor a halálomon vagyok. Az ilyen nőkről megvan a véleményem és nagyívben kerülöm is őket.
2015. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, ha van ilyen "követelménylista". Ha látom, hogy olyan igények mentén keresgél valaki, aminek én nem felelek meg (160 fölött, 40 év alatt, kedvencem: "akinek a szépsége egy fényképről is sugárzik"), akkor megnyugodva továbblapozok. Nem engem keres. Számomra sokkal kacagtatóbb/szánalmasabb az olyan igény, hogy "nőt keresek, kor, alkat mellékes".
2015. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Ámítás!

Azért az vicces, hogy szerinted csak a lusta, elhízott nők támasztanak igényeket. Ember te egy két lábon járó vicc vagy komolyan mondom, annyira buta, korlátolt és szűk látókörű vagy, hogy én nem is értem, hogy anyaföld, hogy a francban tűr meg a hátán...


A kérdésedre válaszolva.

Nem probléma, ha mindenki tisztázza az igényeit, Én úgy gondolom, de az elején tegye meg mind ezt.

A dolog akkor válik nevetségessé, amikor a hót buta idióta p...csa nulla önállósággal, és egzisztenciával olyan listát ír aminek az első helyen a jól szituált áll.

Vagy a lusta elhízott, sportos testalkatút keres.

A lényeg az lenne, hogy mindenki olyan tulajdonságokat keressen a másikban, vagy követeljen meg amiket ő is viszonozni tud.

2015. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmit. Mindenki olyan listát ír, amilyet akar.
2015. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!