Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék magamnak barátot. Tudom, hogy nem jó rágörcsölni, de olyan jó volna. Szerintetek ez nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Régebben kövér voltam, és emiatt nagyon sokan piszkáltak, szörnyen elvették az akkor még teljesen ki sem alakult önbizalmamat. De az utóbbi 1-2 évben megcsinosodtam, és igaz hogy még mindig nem vagyok a csontvékony kategória, de ez az alkatomból is adódik. A srácok pedig egyre jobban érdeklődnek irántam. Egy koncerten odajött hozzám egy egész helyes srác, hogy milyen jól táncolok (megjegyzem ez tényleg így van, nagyon sok mindenki mondja, hogy tehetséges vagyok), aztán

egyszer egy bevásárló központban is odjött hozzám egy srác, és azt mondta, hogy gyönyörű vagyok, de nem cseréltünk elérhetőséget. A metróból feljövet is leszólítottak, egy hihetlenül helyes pasi, győzködött, hogy mondjam meg a nevem, mert nagyon örülne, ha megismerhetne, 22 éves volt és a helyzet tényezői sajnos úgy diktálták, hogy semmi elérhetőséget nem adtam neki, amit szörnyen bánok, mert mégha csak szexre kellettem volna neki (külföldi volt, ami persze nem jelenti egyenesen azt, hogy csak azt akarja tőlem, de ha nem marad itt, akkor lehet, hogy csak ez kell neki), de nagyon kedves volt, és teljesen olyannak tűnt, mint aki komolyan gondolja a dolgot. Tudom, hogy 16 éves fejjel naiv vagyok még, de annyira örültem volna, ha kialakul valami, ha nem lettem volna ennyire hülye.

Múltkor egy srác ült a padon, ami mellett elmentem, és mikor elhaladtam, kedvesen azt mondta, hogy nagyon szexi vagyok (nem undorító nyomulósan, tök normálisan). Ezeket csak azért írtam le, mert ezek voltak,aamik viszonylag nagy mértékben megnövelték az önbizalmam. Imádok szemezni például, viszont van mikor olyan hangulatom van, amikor szörnyen zavarba jövök, de van mikor simán mosolygok nagyon könnyen. Az a helyzet, hogy nem pesti vagyok. Sajnos, viszont van rá esély, hogy ide költözünk. Sokat vagyok itt, mert az apukám itt él, és mikor este megyek az utcán, látom azt a sok helyes srácot, és annyira odamennék valakihez, aki nagyon tetszik, viszont nem tudom, mennyire lenne gáz ez így, főleg hogy nem is itt lakok.

A másik pedig, hogy egyedül aligha szoktam menni, mert szörnyen féltenek, és ez úgy még nehezebb lenne.


2015. júl. 29. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ezen az oldalon lehet ismerkedni. Ha tényleg nagyon szeretnél barátot. Sok itt a magányos fiú. (Mielőtt jön az oltogatás: Én nem szeretnék ismerkedni a kérdezővel, csak másoknak próbálok lehetőséget teremteni.)
2015. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék interneten ismerkedni, max barátkozni. Nekem annak az izgalma kell, amikor odamész valakihez. Látod a mosolyát, és ahogy tetszel neki. Tudom éretlennek tűnhetek, de ezt szeretném igazán.
2015. júl. 29. 00:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én benyomásom az, hogy csak úgy odamenni idegenekhez sokkal "gázabb" mint neten ismerkedni. Gondolj bele: Ha hozzád megy oda egy idegen, mi az első gondolatod? "Na már megint egy környezetvédő aktivista/koldus stb." Az utcán az emberek nagyon zárkózottak amiatt, hogy naponta 10 ilyen szólítja le őket. Szerintem nem lesz vele sikered. Az első válaszoló voltam.
2015. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak "gratulálni" tudok a szüleidnek, hogy olyan embert neveltek, akinek elég lett volna annyi, ha csak szexre kell egy külföldi srácnak...:) Ez gáz azért.


Nem értem, miért alacsony az önbizalmad, ha ilyen egyértelmű visszajelzéseket kapsz. Simán odamehetnél mondjuk ezekhez az emberekhez is elérhetőséget cserélni, akik megdicsértek, nem kell olyanok után epekedni, akikről beszélsz, hogy odamennél, de félsz, hogy beégsz. Sokkal nagyobb az esélye, hogy beégj olyan srácnál, aki egy árva szóval sem mutatta ki a vonzalmát irántad.

2015. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak nagyvárosban vannak befelé fordulva az emberek. Vidéken akárkit megszólítasz, beszélget veled. :) mert ott nincsenek kéregetők, rosszakarók.
2015. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 5 Tudom ember, tudom. Én is Budapesten élek. :D
2015. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj, de hülye vagyok, nyilván nem mentem volna bele az egy éjszakás kalandban, nem vagyok könnyűvérű. Úgy értettem, hogyha esetleg adtam volna neki egy nevet, amin megtalálhat, és a végén a fent említett dolog jött volna ki belőle, már az is jobb lett volna, mint ez, hogy fogalmam sincs, hogy ki ő.
2015. júl. 29. 01:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát pont Budapesten neccesebb amúgy tényleg ez az utcán odamenés. Vidéki városokban simán működik, az se baj, ha lány az aki kezdeményez. Én Pesten nem próbálkoznék az utcán, akkor már inkább valami normálisabb hangulatú szórakozóhely vagy kávézó, ott azért vannak az emberek, mert ráérnek. De amúgy mindenki mindig siet. Még ha látod, hogy nem tud éppen jobban sietni (várja a villamost), akkor esetleg, de amióta mindenki az okostelójába van befordulva várakozás közben, tényleg kb az ilyen beülős helyek maradnak, ott még az se feltétlen gáz, ha olyat szólítasz meg, aki nézegeti a telefonját, de nem úgy tűnik, mintha épp aktívan nyomkodná, csak mondjuk olvas/híreket olvas/fb-ot görget stb. De jobb, ha nem tök véletlenszerű idegenhez próbálsz odamenni beszélgetni, hanem olyanhoz, akin látsz valami közös kiindulópontot. Látsz nála valamit, amit te is szeretsz. Bármi zenekaros dolog, pont hallod a csengőhangját, bármi egyéb logós dolog, pl kulcstartó, valami konkrét stílusra utaló hajviselet, öltözködés, stb. Vagy legalább pl egy kávézó teázó koktélozós helyen megkérdezheted hogy mit iszik és ajánlja-e. Ha valamilyen konkrét dologgal indítasz, akkor sokkal kevésbé fognak elzavarni. De ne az időt kérdezd meg.
2015. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rézevőfiamór ***** válasza:

Ne görcsölj, még semmiről nem maradtál le! Inkább keress a közelben egy karate, judo, taekwon-do vagy kickbox egyesületet és szorgosan járj le. Csodás alakod lesz meglepően hamar, érdekes és komoly emberekkel ismerkedhetsz meg és nem utolsósorban védekezni is megtanulsz!

(a többi meg jön majd magától, meg fogsz lepődni milyen könnyen)

2015. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!