Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt? Barkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt? Barkit megkaphatna

Figyelt kérdés

olyan 4 eve ismerem. Akkor kb 2 alkalommal be is probalkozott nalam, sikertelenul.

Utana egy ideig mintha nem is ismerne, nem foglalkozott velem, az utobbi 2 evben pedig akarhanyszor meglat, mosolyog.

Nagyon ritkan latjuk egymast. Kb fel evben 2x. Tavaly osszel azonban megint mintha kozeledett volna felem, megint sikertelenul, ra 2 honapra megint osszefutottam vele, egesz este mosolygott es nezett. Majd tavasszal megint eljatszotta ugyanezt, illetve most par napja mentem a varosban autoval, o velem szembe jott, szinten autoval, majd amikor eszrevett, egesz vegig mig el nem ment mellettem engem nezett es kozben mintha mosolygott volna.


2015. júl. 30. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Talán azért csinálja, mert tetszel neki, ezt mutatja az is, hogy próbálkozik nálad. Viszont ha ezek próba szinten elhalnak, akkor már nyilván azt gondolja, nem érdekel téged. Időnként megpróbálja, aztán leáll. Ennyi. Nem tudom mit is akarsz tudni. Ha te szeretnél vele kapcsolatot, akkor biztasd, ha nem, akkor hozd egyértelműen a tudtára, hogy nem érdemes próbálkoznia időnként. Lehet, akkor leáll vele.
2015. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös. Többet akarsz belelátni, mint amennyit jelent.

Egyszerűen szólva, tetszel neki(mint, akár még rajtad kívül x lány), de már elutasítottad, ezért nem próbálkozik. Mivel tetszel neki, nyitva hagy egy kiskaput( flörtöl veled alkalomadtán), hogy szükség esetén be tudjon menni a kiskapun.

2015. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!