Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelem nélküli csók? Olvass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelem nélküli csók? Olvass tovább.

Figyelt kérdés

Csókolóztam egy sráccal akit már régebb óta ismerek. Azt mondta hogy jó volt, de részéről nem volt benne semmi érzelem. Ergo nem jelentett neki semmit. Akkor mégis miért csókolt meg?


Mert én ezzel úgy vagyok hogyha valaki nem jön be, meg nem érzek iránta semmit se, nem csókolom meg még ha pasi lennék se. Vagy ez náluk máshogy működik?



2015. aug. 1. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Először is nem náluk, hanem az embereknél. Ez nem bontható le férfi és női nemre. Valakinek tényleg nem jelent semmit, vonzódik hozzád, lefeküdne veled de ennyi, semmi komoly érzelmek nincsenek mögötte.
2015. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mitől függ az hogy valaki elkezd érezni valamit a másik iránt vagy hogy nem? Mi határozza ezt meg?
2015. aug. 1. 07:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Van érzelem nélküli csók, csupán vonzalom miatt, ami ugye nem mondató "érzelemnek".

Az érzelem pedig vagy jön vagy nem, nem lehet irányítani, így megmagyarázni sem, hogy mitől alakul ki.

2015. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!