Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adhatok a barátnőmnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok a barátnőmnek egy kiadós pofont ha már tényleg megérdemli?

Figyelt kérdés

Ott hagyta a kutya kajás (méhűtős neylon) zacskót a földön!!! én elengedtem a kutyát (ahogy minden nap) erre a kutya benyelte.

Szóltam neki, erre engem ugat le, hogy felelőtlenül elengedem a kutyát, amikor próbáltam neki erélyesen megmagyarázni, hogy már szóltam neki, hogy ne hagyja ott és a második kutya is miatta fog megdögleni (az előző is hasonlóképp múlt ki) az volt a válasza, hogy az én hibám és takarodjak el, költözzek el mert elege van belőlem.

Érdekes azóta csinálja ezt amióta nincs pénzem. Elköltözni nem tudok mert minden filléremet elszopta.


Legalább ha kap egy kiadós pofont amikor így viselkedik az rendezheti a férfi-nő viszonyokat? Vagy egy ilyen nőt azonnal kénytelen vagyok ott hagyni azzal a tudattal, hogy a házába ölt pénzem ("neked egy rohadt filléred nincs ebben!!") sosem látom viszont?


2015. aug. 4. 20:08
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen, hogy tényleg ő a hibás egy elég súlyos dologban aminek a megelőzésére rendkívül következetesen kértem is nagyon sokszor, és úgy hárítja el mintha egy utolsó szar senki lennék. Aki nem volt mellette jóban rosszban.
2015. aug. 4. 20:10
 2/32 anonim ***** válasza:
35%

A nőknek semmi se jó és minden a te hibád. Nem véletlen, hogy a táradalom egyre inkább hanyagolja a tartós párkapcsolatokat. Párkereséskor hatalmas igényeik vannak, cserében pedig ezt kapod legtöbb esetben amit te is kaptál.


Ha fontos neked annyira akkor megpróbálhatod kicsit helyretenni, de nőt verni elég szánalmas dolog alapvetően, bár ki tudja. Én még nem próbáltam, igaz engem a nők általában kigúnyolnak, vagy levegőnek néznek a ronda külsőm miatt.

2015. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Én a volt a barátnőmnek adtam egy szimbolikus "pofont", amit ugyan nem érzett meg, de lelki bántalmazásnak vette, és kiakadt... Neked is azt fogja mondani hogy biztos megvernéd, ezért majd elhagy.
2015. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Hát ezt jól megszívtad.

N

2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Akkor mit tegyek vele? Alapvetően néha megelégszem egy kis rombolással (földhöz vágok valamit, vagy becsapom az ajtót) de újabban arra is beszól, hogy ne merjek rongálni, stb. A pofont általában akkor szokta megkapni amikor ő akar megverni engem! Mert ilyen is volt már.....

Ez elég durva azért. De látható, hogy egyre messzebbre megy.

Nem akarok valami mérgezésbe belefutni, vagy hogy levágja a farkam úgyhogy hamarosan én elköltözöm. Úgyis azt várja. Az a legbántóbb, hogy egészen nyilvánvaló, hogy ez a cél, de egészen odáig elhúzta és még játszotta a szerepét amíg el nem veszítettem a munkahelyemet.


Tökéletesen igazad van a párkapcsolatokkal kapcsolatban.

2015. aug. 4. 20:14
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Nőként azt mondom adj neki, mert itt egy élettel játszik akkor is ha egy kutyáról beszélünk, jó hülye vagy ha még eltűrőd, hogy elbassza a pénzed! te keresed meg nem ő. Ne haragudj de számomra ez érthetetlen, hogy miért hagyod és miért vagy még vele.
2015. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hogy veszítetted el a munkahelyed? Mi köze volt hozzá?
2015. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Egyébként az előző kutya is hasonlóképp döglött meg, akkor is szóltam, hogy baj van és le lettem ugatva.

Szerintem alapvetően az se normális, ha valaki széthagyja a szemetet és nekem kell összeszedni.

2015. aug. 4. 20:16
 9/32 A kérdező kommentje:

Úgy veszítettem el a munkahelyem, hogy egyre inkább kikészültem idegileg és beszóltam egy két főnöknek. Egyébként alapvetően alkalazkodó, barátságos, türelmes ember vagyok, de a főnökök nem tolerálták, érthető okokból, elküldtek.

Valószínűleg a párom miatt voltam fusztrált.

2015. aug. 4. 20:16
 10/32 A kérdező kommentje:
Elég jó munkahelyem volt, de soha többet nem mehetek vissza.
2015. aug. 4. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!