Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak a barátnője is olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak a barátnője is olyan, hogy még a lélegzetvételéről is beszámol?

Figyelt kérdés
Valaki ezt korábban beleégette pár nőbe, vagy miért kell ez?

2015. aug. 5. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
De tudom, de én most szartam rgy isteneset! :)
2015. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bele lehet "égetni" én is sok mindenről beszámolók páromnak, mert anno exem mindig faggatott mit, miért, hogyan csináltam és ez berögzült, de engem is bosszant ez és erősen dolgozom rajta mert elég idegesítő szokás :D
2015. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha nincs téma más, akkor inkább vmi szexuális témát hozzon fel, amire legalább feláll
2015. aug. 5. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
En siman megirom neki olyankor hogy lenne kedvem vele sexelni vagy pl. Mit csinalnek vele :D (+18)
2015. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!