Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e egy pasinak az érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy pasinak az érzelmeire is hatni, vagy csak az érzékeire?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel ismerkedek egy ideje, de csak neten keresztül, mert személyesen még nem volt lehetőségünk találkozni a nagy távolság miatt. Neten viszont nagyon sokat levelezünk, szerintem elég jó alap ahhoz, hogy kialakulhasson belőle egy kapcsolat. Tudom, ez nem egyenértékű egy valós találkozáshoz, ismerkedéshez képest, de a körülményekből igyekeztünk mindent kihozni (chat, telefon, élő skype), és ezek alapján nekem nagyon szimpatikus, és úgy érzem, ő is kedvel engem.

Természetesen az erotika is helyet kapott az ismerkedésben, szoktunk erotikus témában is írogatni egymásnak. Telefonon vagy skypeon ilyesmi még nem került szóba!!!

És most dilemmában vagyok.


Készítettem neki egy meglepetés-hangfelvételt, amiben elmesélem, hogy mit csinálnék, ha itt lenne velem. Egy szép, kerek kis erotikus történet lett, forró fürdővel, masszázzsal, simogatásokkal, összebújásokkal, a végn pedig szexszel zárva.


Én ezt egyfajta vallomásnak is szántam. Nem igazán szerelmi vallomásnak, hisz az még korai, hanem arra akartam utalni vele, hogy én úgy mindenestől szeretném őt, szeretnék hozzá bújni, szeretném szeretgetni....tehát, hogy számomra ő érzelmileg nem közömbös.

Ez így ilyen formában még nem lett kimondva köztünk. Szóval jól elvagyunk, rendszeresen keresi a társaságom ő is, tudom, hogy fontos vagyok neki, csak igazán még nem tisztáztuk, hogy HOGYAN... hogy ez pontosan mi, ami köztünk van.


No és amikor megkapta a meglepetést, írt egy hosszabb levelet, nagyon köszönte, örült neki, mondta, milyen szép selymes a hangom rajta, meg milyen érzékletes az egész.... aztán kerekített a végére egy igazán fűtött befejezést, mit hogyan csinálna még..... izgalmas volt.... de egy hajszálnyi romantika vagy erotika sem volt benne, csak a dugás. Ami mondjuk bajnak nem baj, mert ennek is örülök, hogy feltüzeltem.... de jól esett volna, ha észreveszi és értékeli a hangüzenetben rejlő "érzelmi vonalat" is, a simogatást, összebújást, érintéseket, csókokat.... és ha mondjuk meg is írja nekem, hogy milyen jó, hogy ezt így képzeltem el vele.


Szóval értitek.... attól félek, hogy ha sor kerül a találkozásra, csak dugni akar majd, és nincs benne amúgy semmi érzelem.


Mi a véleményetek erről?


2015. aug. 6. 16:31
 1/6 Bence_ ***** válasza:

Mennyi idős?

Volt kapcsolata nővel? Ha igen akkor onnan tanulhatott.

De nagyon kevés férfi fejlett annyira, hogy egy észre vegye a te "jelzéseidet".

Soknak első körben a pina lesz a lényeg aztán ha megszeret és fontos vagy neki akkor elkezd azon dolgozni, hogy megértsen.

2015. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
27 éves. Voltak kapcsolatai, igen.
2015. aug. 6. 16:44
 3/6 A kérdező kommentje:
És csak ez lehet a sorrend? nem lehet, hogy előbb szeressen meg, és majd csak utána lássa meg a "p..."-t bennem?
2015. aug. 6. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy ennyi idő alatt nem tudtatok találkát összehozni sehogy sem.

Gondolom nem pár napos ismerettségről van szó..

Ha meg nem túl régiről, akkor nem értem, hogy jött ez az erotikus üzenet részedről, ha te nem "olyan típus vagy".


Nekem az ilyenek nem kapcsolatok, h skypeon beszélünk reggeltől estig meg ilyesmi. (sokan erre hivatkoznak, hogy nagy az összhang már így is) De könyörgöm... te egy olyan embernek küldtél egy ilyen erotikus tartalmu hangfelvételt, akit személyesen még életedben nem láttál... nem tudod, milyen az első találkozás utáni benyomás.

Részemről ez inkább felelőtlen, mintsem romantikus.

Ha a srácot annyira érdekelnéd, véleményem szerint akárhány km választ el titeket egymástól, már megbeszélt volna egy talit, h várd itt vagy ott, v félúton találkozzatok. (és általában ilyenkor jön az, h most neki nem aktuális a családi állapota miatt, mert ez vagy az van... persze.. nyilván)


Tehát összefoglalva, én sosem értettem mi a jó ezekben a netes, skypeos kamerázós egész estés átbeszélgetős de élőben még nem találkozós ismerkedésben.

Ha 2 ember még nem találkozott személyesen soha, akkor hogy tud komolyan alakulni mindez (??) és hogy lehet erotikus dolgokat küldeni a másiknak, stb.

Számomra ez teljesen értelmetlen és felesleges.

A srác nyilván kiváló időtöltésnek tartja ezt, de a d..on kivül én nem hiszem, hogy annyira komoly kapcsot akarna..

Kérdező, próbáld meg, h felajánlod neki, h te elutazol hozzá a saját költségeden.

Vagy az lesz a válasza hirtelen, h "jaj, most nem jó"

vagy az, h rendben, gyere csak. (de nyilván azt fogja gondolni, h azért mész el hozzá, mert már annyira nem bírsz magaddal, h ezért képes vagy több km-t is utazni, h "helyretegyen". )

2015. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem társkereső oldalon, hanem egy filmklubos fórumon ismerkedtünk meg, egyáltalán nem volt semmilyen férfi-nő vonzalomról szó sem a legelején. Egy közösségben írogattunk, aztán valaminek a kapcsán privátban folytattuk tovább. Nekem akkor még volt barátom, akivel időközben szakítottam (nem a srác miatt).

Tehát először csak egy közös téma mentén beszélgettünk, aztán szélesebb spektrumon. Így teltek el hónapok. Aztán, ahogy egyre több csatornát bevontunk az ismerkedésbe (telefon, skype), úgy kezdett el egyre jobban elmélyülni ez a barátság. Többszáz km-re élünk egymástól, és eddig igazán nem is lett volna rá okunk, hogy találkozzunk, hiszen szinte egész nap dumálgattunk így -vagy úgy. Persze kíváncsiak voltunk és vagyunk is egymásra, de konkrét előrelépést egyikőnk sem kezdeményezett, eddig annyira én sem éreztem hiányát, hisz inkább barátság volt, amit éreztem kettőnk között.


Ez, hogy erotikus töltése is van a dolognak, ez nem régi múltú, pár hete kacérkodunk így egymással, és ez volt a "legdurvább", ami történt, ez a hangfelvétel, és az ő reakciója rá.


Most nem az a kérdés, fogunk-e találkozni, mert szerintem biztosan fogunk. Inkább az az én problémám, hogy szerettem volna, ha azt a vonalat viszi tovább, amit én a hangfelvételen elkezdtem, azt az inkább érzelmesebb, romantikusabb szálat, nem a tömény dugást.

2015. aug. 6. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy látom, beleszerettél, illetve nem baj az, de az nagyobb, hogy nem láttál ki a rózsaszínségből, és elküldted ezt a "meglepinek" nevezett valamit.

Én nő vagyok, de nekem nem jön át az üzenetnek az érzelmisége...biztos van benne az is, de töményen szex is. Vagyis ha jól értem, a szexről beszélsz benne, én az előjátékot is annak veszem. A különbség pedig a női és férfi igények tulajdonképpeni tipikus megjelenítése. Mint nő, nálad nagyobb hangsúlyt kapott az előjáték, a csókok, az érintések az összebújás. Nála, mint férfinél, az igazán őt tűzbe hozó rész jelent meg, a "dugás"


Nagyon veszélyes egy ilyen dolgot megtenni...ne haragudj, de az érzelmek nálam valahogy egyszerűbben nyilvánulnának meg, mint pl-találkozókérésben, elmondvs, hogy mit találsz benne szimpatikusnak, kedvesnek, vonzónak...mi tetszik, benne, mint értékelsz benne.


könyörgöm, még nem is találkoztatok! Más téma: Azzal a hanganyaggal bármit csinálhat...te tényleg ennyire megbízol egy olyan emberben, akivel bár rengeteget beszéltél, még nem találkoztál?


29N vagyok. 18-19 éves koromtól beszélgetek, ismerkedtem neten, voltak elég vad dolgaim is-vakrandi előzetes fotó nélkül, vagy telefon nélkül..sok-sok beszélgetésem is volt olyanokkal, akikkel tulajdonképpen alig találkoztam, és barátaimmá váltak-de az erotikus vonalat így nem szabad erőltetni, ahogy azt te tetted...

2015. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!