Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek a mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek a mell szőr szexi, vagy inkább borotváltan? :D

Figyelt kérdés

Konkrétabban itt a melleim közti szőrzetre gondolok(a nyakam alatt). Nem túl nagy , sem bozontos amolyan cuki szerintem.


20 év körüli F



#szexi #lány #mell szőr
2015. aug. 6. 23:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát elkezdtem edzeni én is egy ideje, nem vagyok testépítő de szeretnék azért egy kicsit izmos lenni. Nem olyan nagyon hanem azért valamivel "izmosabb az átlagnál" kategóriát céloznám meg.


Amúgy meg egyébként semmi bajom nincs a melegekkel.

A jópofa "ti meg hogy szaporodtok" -hoz hozzátenném, hogy én úgy gondolom a tömeg média által lesznek az emberek amolyan What a F**k-ok úgymond. Tudom, az én generációm eléggé el*aszott az egyszer biztos... :D

Gondolok itt annó az emosokra vagy emo-ra ami tök normálissá vált egykor. Emlékszem mikor már így többségben fiúk/lányok vegyesen szembetoszott hajjal mászkáltak... Én annó bulikba, suliba, nyilvános helyeken próbáltam kifaggatni legalább 1 valakit aki emos arról hogy mit érez, mi ez az egész mert hát én csak tv-ből hallottam róla. Hát kérem szépen mindegyik szembetoszott letagadta, hogy ő emos és még nekem kellett volna kellemetlenül éreznem magam emiatt -.- dafuq?


És a mostani tizen évesek még annál is el*zartabbak lesznek ezt is lehet még fokozni, példa erre a

#YOLO SWAG# amit már nem is akarok tudni hogy micsoda...


Mi lesz a következő? Miért jó ez?

Küllemre ugyanolyanok... metroszexuállal kevert emo, yolo wtf?


És már ott tartok személy szerint, hogy így a társadalomban képtelen vagyok követni hogy mi az ami elfogadott és mi nem, ennek eredményeképpen meg feljövök ide és felteszek egy ilyen kérdést mint ezt itt.

Hogy miért? Mert annó nekem vágták a képembe hogy mennyire konzervatív nevelést kaphattam stb:. Hát pff...

2015. aug. 7. 00:06
 12/19 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a bundára szavazok :)
2015. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ami nem olyan dús és rövidre van nyírva az tetszik. :)
2015. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az "amolyan cuki" szőr jöhet. :D

Én nőként azt tartom, hogy azért egy férfi legyen szőrösebb, mint én... :D Persze más az, ha valaki alapból nem az a típus, vagy ha gondosan csipesszel szedegeti ki az utolsó pihéket is, mert a szőrtelen mellkas a szexi. Utóbbi inkább taszít, mint vonz.


Mint mindenben, itt is a természetesség meg az arany középút a nyerő. :) Ha valaki olyan bozontos, mint a medve, akkor azért nem árt "karban tartani", rövidre vágni (nem csupaszra! ilyen esetben az nevetséges lenne). Bár a mellkas még hagyján, a szőrös hát számomra ijesztőbb. :D

Ha valaki enyhén szőrösödik látható helyen, mellkas, has, az szerintem teljesen természetes és még szexi is. Plusz állítólag azok a pasik, akiknek ott a csinos szőrcsík köldök alatt, jobbak az ágyban... :P

Ha valakit olyan genetikával áldott meg az ég, hogy random nőnek itt-ott szőrszálak a felsőtestén, azt mondjuk már érdemes kiszedegetni, ilyen esetben legyen inkább csupasz, az jobban néz ki. Szerintem.


Ilyenformán lehet szexi szőrrel meg anélkül is egy pasi, amíg nem természetellenes. :)


De mondjuk párom pl. csak a melle körül szőrösödik, a mellkasán, hasán csak kósza szőrszálak vannak, ő utálja, mert se ilyen, se olyan, és cseppet sem férfias, én meg imádom, mert szerintem az. :)


25N

2015. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
69%
Borotvált!:D
2015. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
képet!! :)
2015. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
34%

Semmiképp NE legyen szőrös,mert egyrészt szúr, más részt a szőr már nem divat.

15/L

2015. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De. Divat. Jön vissza. Most. A szőrtelenségnek vannak megszámlálva a napjai
2015. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!