Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (Negyvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (Negyvenes nő, harmincas férfi felállás)

Figyelt kérdés

Az imént olvastam ezt a cikket:

[link]


Érdekelnének a vélemények (van saját is, de azt csak később írnám, nem szeretném befolyásolni a hozzászólásokat).


40N



2015. aug. 7. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen párt, olyan 50% igaz rájuk a cikkből.

Ők csak megszerették egymást mindenféle kategorizálás nélkül.

2015. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Így, első olvasatra, jogos minden pontja.

Igaz, én nem mennék bele ilyen felállásba, engem frusztrálna 10 évvel fiatalabb férfi. Mondjuk, mindig is idősebbek voltak a kapcsolataim. A másik oldalon viszont, 40-50-60-as férfiak a 30-as korosztályban keresgélnek.

Na ezért vagyok én is egyedül :)

2015. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a cikk hülyeség. Tele van sztereotípiákkal. Nincs olyan, hogy tipikus 40-es nő, 30-as férfi, stb. Az egész arról szól, hogy találkozik két ember, akik félre tudják tenni a korkülönbségből adódó félelmeiket (ha vannak), akik hasonlóan gondolkodnak, vonzódnak egymáshoz. Talán az igaz lehet, hogy egy 40-es nő már képes volt elengedni az irreális kamaszálmokat a szerelem mibenlétéről.

Ami a 30-as férfiakat illeti legalább annyi a depressziós, fiatalon kiégett, reménytelenné vált köztük, mint a cikkben írt aktív és lelkes. Lehet, hogy a korukból adódóan egészségesebbek, nem jöttek ki még a korral egyre megjelenő egészségügyi problémák, de azért ne idealizáljuk már őket!

30-as férfi vagyok.

2015. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én a saját bőrömön tapasztaltam meg a cikk igazságát... elvált nőként próbáltam ismerkedni. Sok harmincas próbálkozott nálam, de teljesen elzárkóztam tőlük. Viszont való igaz, hogy az általam preferált negyvenes korosztályban nem találtam olyan férfit, akivel el tudtam volna képzelni kapcsolatot. Általában frusztrált, megkeseredett férfiakkal futottam össze, akik képtelenek érzelmi elköteleződésre. Többségük az exét hibáztatta, és a saját hibáit nem látta be... nem mindenki keres köztük fiatalabb nőt - ilyen is akad, ez tény! -, de akik a korosztályomban keresgélnek, azok nem igazán a nőt látták bennem, hanem inkább valamiféle kapaszkodót, vagy szexuális tárgyat...


Aztán a környezetemben megismertem egy harmincas évei elején járó férfit, és hamar kialakult köztünk a vonzalom. Vele tényleg minden megvan, amire egy kapcsolatban szükségem van. Eleinte furcsa volt a korkülönbség, de mivel tényleg MINDEN stimmelt, ezért hamar felülemelkedtem rajta. Már csak azért is, mert a környezetemben sok jó kapcsolatot látok ilyen korkülönbséggel, köztük sok éve működőképes kapcsolatokat is.


Néhány hónapja még el sem tudtam volna képzelni, hogy nálam közel egy évtizeddel fiatalabb férfival legyen kapcsolatom, de most úgy érzem, életem legjobb döntése volt, hogy felülemelkedtem az előítéleteimen.

2015. aug. 7. 13:06
 5/18 A kérdező kommentje:

"Talán az igaz lehet, hogy egy 40-es nő már képes volt elengedni az irreális kamaszálmokat a szerelem mibenlétéről. "


Hát épp ez benne a vicc... hogy én már elengedtem a szerelemről alkotott kamaszálmokat, ennek ellenére olyan szerelem talált rám a harmincas férfival, amiről egész eddigi életemben álmodni sem mertem. Még kamaszként sem!

2015. aug. 7. 13:08
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
40-es nő, 30-as férfi a legjobb felállás :) 40-es nő szexuális viszonyt folytat egy 20-on éves fiúval, ez is kitűnő, viszont 40-es vagy 50-es férfi ha szexuális, szerelmi viszonyt folytat egy 20-on éves nővel, az elfogadhatatlan :) Ennek így kell lennie :)
2015. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
van egy 30 éves szomszédom, egy negyvenes nőhöz jár. enni,szexért, csak úgy.a háta mögött meg húszéves lányokat próbál felcsípni,ilyen is van.
2015. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A kettő együtt az igazi, egyszerre egy 40-es és egy 20-as nőt gyömöszölni :)
2015. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

# 6: Nem szexuális viszonyról van szó, és nem huszonévessel. A huszonévesektől már egy szakadék választ el.

A fenti felállás viszont a szexen kívül is nagyon jól működik, legalábbis nálunk (rengeteg beszélgetés, sok közös program, közös célok, stb.)

2015. aug. 7. 14:34
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Működhet úgy 5-10 évig....de nem ez a jellemző.

Aki az érett, tapasztalt Nőket kedveli(ahogy én is), tudja értékelni azt az összeszedettséget, határozottságot, rátermettséget amit egy 40-es Nő tud adni. Elsősorban már nem a külsejére koncentrál, de mindent megtesz azért, hogy formában maradjon...sokkal inkább a partnerével foglalkozik és ezzel tudja maga mellett tartani akár a 10 évvel fiatalabb pasikat. De amint eléri azt a kort, hogy a fizikai állóképessége romlik(szexuális téren), esetleg betegség jön közbe, onnantól kezdve a kapcsolatnak gyakorlatilag vége. Az a Nő a, aki ezt a helyzetet bevállalja, dacolni akar az idő múlásával, küzd ellene, de ezt a csatát nem nyerheti meg....magát a küzdelmet élvezi.

37F

2015. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!