Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, kell manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, kell manapság valakinek egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

22 eves ferfi leszek nemsokara. Eddig mindossze 1 komoly parkapcsolatom volt, nemreg lett vege. De sajnos arra kell rajonnom igy utolag hogy az a volt parom talan nem is szeretett. En vilag eletemben amolyan jofiu voltam, senkit nem bantottam, igy neha annyira borzaszto hogy megsem kellek senkinek. Barmit megtennek azert hogy vegre en is erezhessem egy no igazi szerelmet.

Sportolok, egyetemre jarok, tervezem a jovomet nem az a "majd lesz valami" tipus vagyok. Kedvesnek es figyelmesnek, odaadonak mondanak. Nem talalok valaszokat


2015. aug. 7. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Türelem puncit terem.
2015. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok lányban, és senkinek sem kellek. :( 19/L
2015. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:( nem onsajnalat akarna ez lenni, de egyszeruen nem tudom mit kellene meg tennem
2015. aug. 7. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Majd kesobb jonnek a valaszok, hogy ha jol keresel akkor nem problema not talalni.


Nekem is ez volt, most boven az atlag folott keresek, es meg csak (annyira) ronda sem vagyok, es megis 3 eve nem talalok baratnot :D Dafuq?


Kicsit a GYK altal atverve erzem magam...

2015. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Folyamatosan kihasználtak, átvertek, amint megkedveltem valakit az élet vagy így vagy úgy elvette tőlem. Elég volt. Belefáradtam, hogy az senkinek sem jó ha törődnek vele, ha érdeklődnek iránta, ha szeretik. Lassan bízni nem tudok már az emberekben mert mindig visszaesek arra a pontra, hogy csak a baj lesz belőle ha a megszeretem.


19L

2015. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan az elkeseredettség látszik rajtad a volt barátnőd miatt. Tedd túl magad rajta, és meglátod, hogy válogathatsz a nők közül :)
2015. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Ez azért ijesztő nekem, h két csaj is írt ide. :O ti csajok ugye tényleg csak sajnáltatni akarjátok magatokat?? nem hiszem el, h a csajok nem találnak egy vkit, aki szeretni tudná őket. Szegény kérdezőt, meg a gazdag srácot elhiszem, de a tieteket vmiért nem. Társkeresőn is annyira belemerülnek a szelektálásba sztem a csajok, h a végén már a tökéletest se veszik észre, szóval ezek a csajok meg is érdemlik, már bocsánat.
2015. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elmondanám a történetem megértenéd. :)

De hát, persze, csak sajnáltatni akarom magam. Egy nőnek könnyű, őt nem használják ki, őt nem verik át, ha mégis így történik akkor ez természetesen az én hibám mert a tökéletességre vágyom, és a női társaim állandóan szelektálnak. Ne általánosíts. Nem mindenki ugyanolyan.

2015. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
hidd el, h sok ffi ölne azért, h kihasználják akár, vagy ne nézzétek levegőnek, és jobban is járnátok sokkal, mint azokkal a nagymenőkkel, meg arcoskodó hülyékkel, akikkel többnyire vagytok. Sok csajnál, de fiúnál is, aki itt rinyál az a baj, h tényleg nem veszik észre azt, akit észre kellene.
2015. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az valószínűleg a kérdésed szempontjából nem releváns. Az emberek többsége alapvetően jó és igyekvő, így csak emiatt nyilván nem fognak felfigyelni senkire.

Az a kérdés, hogy mi az, ami pluszként jelenhet meg?

2015. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!