Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma ha nekem számít, hogy a partnerem jól keressen?

Figyelt kérdés

Előre lekötném, nem "csinibaba vagyok és azt akarom hogy valaki kitartson mert különben letörik a körmöm" típusú nő vagyok. A helyzet az, hogy a családom jómódú, keményen megdolgozott azért az életszínvonalért amiben felnőttem és én szeretném ugyanezt biztosítani a leendő családom számára.


Elvárom hogy a barátom se minimálbérért dolgozzon hanem hozzám hasonlóan minimum 200-at hozzon haza amiből már nem éldegélni lehet hanem jól éldegélni. Minden évben nyaralni meg kisebb kiruccanásokra elmenni. Ettől anyagias lennék? Olyan nagy elvárás lenne, hogy a férfi annyit keressen legalább mint én?


Ha valaki teljesen csóró semmi ambíciója nincs az életben (mert ugye rossz háttérből is ki lehet törni ha valaki leleményes de célok, elképzelések nélkül elég nehéz) akkor az nálam nem játszik, mint partner.


Természetesen nem ez az elsődleges szempont, ismerkedéskor sem szoktam felhozni... Természetesen fontos az is, hogy a nő is képes legyen a férfi fizetése nélkül megállni a saját lábán. Sokan mondják hogy a pénz nem boldogít mégis jobb ha van mintha nem lenne...


Szerintetek?


2015. aug. 8. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez normális, illetve nem elítélendő.
2015. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
37%

szerintem undorító mert a szerelem nem ezen múlna elvileg,de hát arról én se tudok sokat,de te még kevesebbet


azt tudom ilyen nőre mint te rá se néznék,undorítóak.


egyből a pénz az első hely és erre építenek,és nem a pénz miatt gyűlölöm a magadfajtát hanem mert ezeknek semmi érzésük,és belőlem is max undort váltanak ki


azt tudom azt a havi 200 ezret inkább elkaszinóznám meg rib****ncoznám mint ilyennel legyek kapcsolatban egy napig is.



de valaki van olyan beteg aki bírja az ilyeneket...de az olyan is ...:D

2015. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
53%

Igazad van és ez nem probléma tapasztalatból tudom...

Ha igazán élvezni akarod az életet ahhoz pénz is kell.Ha olyan partner van melletted aki semmit nem hoz a közös kasszába akkor kevés a havi 200.

2015. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem az első szempont, tekintve hogy a saját fizetésemből is el tudnék tartani egy családot. De látom olvasási nehézségeid vannak. Értelmes ember tudja, hogy pénzből élünk és fontos. Ha valaki alacsonyabb életszínvonalhoz szokott eltengődik a havi 90 ezerből is én viszont olyan életet szeretnék hogy ne azon kelljen gondolkodni Heinz ketchupot vagy Spar Budget vegyek...


Ha a párom nem keresne legalább annyit mint az az ő férfi egóját sokkal jobban zavarnám int engem. Az állandó feszültség meg nem egészséges egyetlen kapcsolatban sem.

2015. aug. 8. 14:25
 5/32 Kenzo Tenma ***** válasza:
71%
Szerintem nem probléma. Neked ez az elvárásod, jogod van hozzá. Akinek meg nem tetszik az ne törődjön vele, hanem élje a saját életét.
2015. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%

tisztán lejön mire megy :D

aki jó külsőre megy azt megértem,mert az látványos,de ez mi? nyilván ha megtalálnád életed pasiját,külsőre,belsőre,de csóróbb lenne mint te akkor nem kezdenél vele


mert elsődleges a pénz,és minden aztán épül rá,ez g***ci beteg hiába toporzékolsz,vagy itt akármelyik :D


az meg csak egy nyomorékot zavar ha a másik többet keres nála,verebek azok is.

de az nem véletlen hogy ilyenekkel találkozol :DD


különben is ez kérdez véleményt akkor nem kell vissza nyálaskodni ha nem tetszik

2015. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Blade Bone ***** válasza:
72%
Lehet szidkozódni, de szerintem sincs ezzel gond! Engem is pl nagyon zavarna, ha a párom pl nem dolgozna, mondjuk az nem ha kevesebbet keres, mert nálam ez nem számít, lényeg az, hogy mindketten oda tegyük magunkat, mert a mihaszna emberek sosem jutnak előrébb és inkább még a másikat is visszahúzzák! :/ Amúgy, ha már a színvonalnál tartunk, az igen is pics...s, hogy nem adnád lejjebb a mostani szintet, mert ez már önmagában nyavajgás!
2015. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
ddevastator - igen véleményeket kérdeztem de azért elvárom hogy támaszd alá érvekkel a mondandód és ne csak fröcsögj. Szerintem már önmagában kérdéses hogy egy ember miért full csóró? Ha valaki AKAR akkor tanul akár szakmát akár egyetemen el tud helyezkedni, ha leleményes tud vállalkozni is. A jó szakemberekkel sincs semmi problémám, mert nekik legalább van elképzelésük. Én az utolsó által megfogalmazott "mihasznákat" kerülöm messziről, akik nem elég, hogy csórók változtatni sem akarnak rajta és csak fröcsögnek azokra akik jól keresnek, mert nekik biztos aztán a seggük alá lett tolva :)
2015. aug. 8. 14:46
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj, csak időben derüljön ki ez az elvárás. Legalább nem rabolnánk egymás idejét feleslegesen.
2015. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A jelenlegi kapcsolatomban a párom kevesebbet keres egyelőre mint én de még mindketten tanulunk. Már most látom hogy böki a csőrét, hogy jobb pozícióban dolgozom de legalább motiválja hogy még jobban igyekezzen. Tudom hogy jól fog boldogulni a későbbiekben is mert rendkívül talpraesett. Szeretem és nem azért mert jól keres (még nem keres jól), hanem mert érett az élethez, vannak elképzelései, akar és tud is dolgozni (na meg még sok más miatt is szeretem persze, de a kérdés most erre irányult).
2015. aug. 8. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!