Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki be tudná linkelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki be tudná linkelni nekem ezt a kérdést?

Figyelt kérdés

Tegnap vagy ma tehették fel, ha jól emlékszem, ebben a Felnőtt párkapcsolatok c. kategóriában.

Egy lány kérdezett egy fiúról, aki elsírta magát, mert a lány megölelte.

Próbáltam keresni a kérdést, de egyelőre nem találtam meg.


2015. aug. 8. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem, hogy volt ilyen kérdés. Jobb oldalt a keresőben nem próbáltál a kulcsszavakra rákeresni?
2015. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem találtam meg.
2015. aug. 8. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha google keresőjében beállítod, a gyakorikerdesek.hu -n keressen csak, és úgy adsz meg szavakat a kérdésből?
2015. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De csak azért, mert megválaszoltam :))

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fúú, én is olvastam a kérdést, tudom melyikről beszélsz, de nem igazán találom. Lehet törölve lett? Bár nem értem, hogyha igen, miért. Ha mégis megtalálom, belinkelem!
2015. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na jól van, megelőztek. :D
2015. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3: Azt is próbáltam, de csak más kérdéseket adott ki.

Esetleg nem emlékszel, hogy pontosan melyik kategóriában volt, vagy a kérdés kitevésének időpontjára?

2015. aug. 8. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
4. én az 1. és 3. válaszoló voltam, én nem erre a kérdésre gondoltam. De ha a kérdező igen, akkor ok.
2015. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4: Erre gondoltam, köszönöm. :)
2015. aug. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!