Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez féltékenység egy férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez féltékenység egy férfitól vagy mi a baja?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos kollégám, imadom. Baratok lettünk, aztán kiderült, hogy kezdünk lélekben összegabalyodni, így megbeszéltük, hogy oda figyelünk. Csak barátok leszünk. Nem rég léptünk ki mindketten egy komoly kapcsolatból, nem hiányzik most másik.

Néha felhozzuk a témát, de igyekszünk elfojtani. Eznolyan mindketten tudjuk, hogy fontos a mádik, de nem akarunk tudni róla.

Pár napja mivel egy helyen dolgozunk, egyik kollégám felhívott a jelenlétében. Elmesélte srác, hogy milyen hülye volt vele, ráförmedt, hogy mit beszélget már annyit velem? Tegye le a telót és inkább dolgozzon. Fura volt ezt hallani, amikor a srac mondta, ki is akadt rá.


2015. aug. 10. 14:59
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
Már a magáénak tart. :/ Féltékenység igen, de nagyon gáz, mivel barátok vagytok, meg amúgy is.
2015. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném, ha több lenne. Imádnám, ha a párom lenne, tökèletesen egymásra találtunk, de ő sokkal jobban elzárkózik az érzéseitől sajnos. Nem volt még ilyen. Olyan volt, hogy valaki beszólt és leordította mit képzel, hogy beszél velem.
2015. aug. 10. 15:12
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát akkor szép lassan tudasd vele, hogy mire gondolsz. :)
2015. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudja. Én is tudom, hogy több bagyok, mint egy barat, de nem akar kapcsolatot senkivel. Ennek sok oka van. Nem rég szakított, megcsalták. Gondolkodik abban, hogy Amerikába megy dolgozni. Én meg itt tervezek. Azt mondta így lenne értelme, csak szenvednék.
2015. aug. 10. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg keress mást együtt se vagytok és így reagál hogy ha másik sráccal beszélsz mi lesz ha összejöttök ..Egy pasival se beszélhetsz majd ... Ez kicsit beteges féltékenység jobb ha kerülöd inkább túl magának hisz téged...
2015. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van, így tényleg nincs értelme, pláne hogy még kapcsolatot sem akar. Ettől függetlenül, ha tudod, hogy több vagy neki, mint egy barát, azt is tudod, hogy féltékeny, ez egyértelmű.
2015. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak bízom benne, hogy vagyok neki annyira fontos, hogy idővel belatja egymás mellett a helyünk. És talán nem megy el. Én azt hiszem szeretem.
2015. aug. 10. 15:36
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát akkor azon kívül, hogy vársz, nem sok mindent tehetsz. Beszélgessetek többet, próbáld neki megmutatni hogy te nem olyan nő vagy mint a többi.
2015. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fontos vagy neki, de megmondta, hogy nem akar kapcsolatot, nem? Sőt, szerintem az amerikai álomról sem mond le, pláne ha ilyen bizonytalan. Csak annyit javaslok, hogy ne éld bele magad semmibe.
2015. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!