Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy férfi csak "érdekből" szeretne velem lenni? Szórakozott velem, vagy csak valami érdeke lett volna?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy külföldi fiúval, aki itt él Magyarországon, de nem Magyar állampolgár.

Elkezdett nekem udvarolni, majd egyik napról a másikra olyan furcsa lett, mintha már nem is érdekelném őt, semmi nem történt ami ezt a viselkedését indokolná (nem vesztünk össze, nem történt semmi) csak egyik napról a másikra megváltozott. Szórakozott velem a fiú? Vagy lehetséges hogy csak érdekből szeretett volna velem lenni, vagy csupán szimplán játszott velem?

Számomra furcsa, hogy egyik nap még meg szeretett volna csókolni, két napra rá nem is köszönt vissza hiába köszöntem neki, majd újból hirtelen kedves lett, olyan hízelgős, majd megint megváltozott teljesen távolság tartó lett.

Ez a viselkedés mire utalhat?


2015. aug. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkapta a zöldkártyát. :D
2015. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2015. aug. 10. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már eljutottal oda, hogy nem köszön vissza(!!!!), akkor hogy a csudába álltál vele szóba megint?
2015. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő nem köszönt vissza nekem.

Azért álltam vele újból szóba, (miután nem köszönt vissza)

mert utána pár nappal megint kedves lett velem, mosolygott rám, stb...

2015. aug. 24. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:

És a beszélgetést Ő kezdeményezte rá pár nappal,

miután nem köszönt vissza nekem.

2015. aug. 24. 22:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát, nem köszönt vissza, majd erre rá pár nappal

Ő kezdeményezett beszélgetést velem, és itt már kedves lett...

2015. aug. 24. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elküldtem volna az anyjába, akár kedves volt, akár nem.

Ha kedves volt, akkor tán kedvesen küldtem volna.

2015. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!