Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány beszélgetés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány beszélgetés közben sokszor hozzámér "véletlenül", az mi lehet?

Figyelt kérdés
szimplán közel is áll, hozzámér a kezével, ahogy fordul a térdével, a kebleivel...
2015. aug. 13. 02:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül érj hozzá te is, bár gondolom közeledni próbál.
2015. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kebleivel.. Na az már érdekes.
2015. aug. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem jelent semmit.


Nekem is van egy kolleganőm, ugyan ezt csinálja.

Megérint, úgy áll meg mellettem, hogy a kezemhez ér a keze, vagy karbatett kézzel a könyöke, csak úgy megy el mellettem, hogy mindenképp hozzámérjen valahogy, úgy jön oda, hogy simul a melle stb... gondol egyet és megüt, megvár meló után, elmesélte már a fél életét stb...


De nem akar semmit. Furcsa. Mondjuk elég idióta természete van és rohadt fiatal hozzám képest, de akkor is fura.

2015. aug. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy egyszerűen csak útban vagy, de nem akar szólni, hogy állj már ki a privát szférájából.

A másik lehetőség, hogy tetszel neki.

Ez attól is függ, hogy hogyan beszél veled, milyen a hanglejtése.

2015. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszést jelent, én nem érek olyan pasihoz így hozzá, aki nem tetszik.
2015. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan kollégám, aki nem mindig tudja, hol a határ közelségben, és úgy helyezkedik másokhoz, hogy alig lehet tőle elférni, volt már, hogy úgy lendült a kezem, hogy megcsaptam vele.
2015. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy, ha szimpatizál veled, én is csak olyanhoz érek, aki szimpatikus, de van, hogy nem akarok tőle semmit és nem mindig tudatos.
2015. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
felpofozott a mellével?
2015. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!