Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legbántóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legbántóbb dolog amit mondtál a barátodnak/barátnődnek úgy, hogy mégis szeretted?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, mond-e pl olyat egy ember aki tényleg szereti a másikat, hogy nem érdekli, hogy elmegy. Ez nem tűnik olyan bántónak, de szerintem az érdektelenség kimutatása vagy tettetése az egyik legfájóbb dolog. Nem tudom eldönteni, tényleg szerethet-e így a párom.


Ti mit mondtatok annak, akit szerettek és nagyon bántó volt?


2015. aug. 13. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
"Ha elmész, minél kisebb ajtónyitással, mert bejön a hideg." Ez télen volt. :D
2015. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy szar az egész
2015. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Mondtam neki ilyet, de csak azért mert hazudott és nem akartam beszékni vele meg látni se. De volt egy nagyon durva sajnos, ami kicsúszott a számon :( Valahogy minden olyan fura volt, úgy csókolgatott mint még az előtt sosem, aztán mikor mögém ült és a nyakam kezdte csókolgatni és nyalogatni, valahogy le k.rváztam, :/ akkor megfagyott még a levegő is, hirtelen szóhoz sem jutottam és ő se, csak felállt és el akart rohanni :( de akkor nagyon megijedtem és visszatartottam, nehogy így menjen el mert nem akartam ilyet mondani és féltem, hogy mi lesz, aztán mindketten sírtunk és nagy nehezen meg tudtuk beszélni, de éreztem hogy sosem felejti ezt már el, :( tényleg nem akartam pedig és nagyon megbántam. .. .
2015. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Idegesítő vagy most! "

Meg is bántam, mire kimondtam

2015. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!