Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek számít valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek számít valaki, tudja, hogy arra az adott emberre mindig számíthat, mindig megérti, miért nem keresi? 21L

Figyelt kérdés
Ha valaki rossz hozzánk, logikus, hogy nem keressük napi/heti szinten, de ha pont ellenkezőleg, szinte csak tőle kapunk jót, akkor miért nem?
2015. aug. 13. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akar ráakaszkodni teljesen.
2015. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit az első ír, vagy csak lelki szemetesnek használ.
2015. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy amit 1-es ír vagy amit 2-es ír, vagy ő k**úrvára nem érez semmit..tömören röviden.
2015. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos éppen nincs semmi problémája.
2015. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Velem volt egy ilyen helyzet. A csaj mindig meghallgatott, kedves volt, de nem kerestem a társaságát, mert ott volt benne pont ez a világmegváltó mentalitás, hogy jajj most nekem qrva jó lesz, hogy beszél velem, mert mindenki más leszar egyébként...Francokat. Csak nem facen éltem az életem, nem postoltam, kevés volt az ismerősöm, és full elkönyvelt egy barlanglakónak, aki csak ritkán merészkedik ki a fényre. Közben pedig minden nap a barátaim között voltam, kirándultam, jártam koncertekre stb. Szóval "nem csak tőle kaptam jót" :D
2015. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem elkönyveltem, az ő szavait idéztem, mondhatni.
2015. aug. 13. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs hozzád kedve, vagy épp csajozik.
2015. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondom. Nem tart igazi barátjának, pedig te annak tartod, de majd mikor senki nem lesz ott mellette, ha mondjuk elveszti a munkahelyét vagy hasonló és te ott lettél volna akkor fog rájönni, hogy mekkora egy barom. Talán már késő lesz. Ha szerencséje van nem, ez persze majd rajtad is állhat. Szar érzés tudom, mert én is éreztem egy hasonlót.
2015. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!